Навчання ⇒ Гордість ліцею

2017 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Капранова Катерина Олександрівна

2016 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Больбатенко Маргарита Вадимівна
  2. Сосонович Максим Валерійович
  3. Цизова Таїсія Вадимівна

2015 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Біломар Тетяна Сергіївна
  2. Гурин Анна Олегівна
  3. Орел Максим Сергійович
  4. Макаренко Катерина Романівна
  5. Пушкарьов Микита Олександрович
  6. Туркенич Анна Юріївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Прокопчук Данило Олександрович
  2. Горбуль Михайло Олексійович
  3. Кучер Ельвіна Михайлівна
  4. Смага-Зеленцов Дмитро Олегович

2014 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Балауша Олександр
  2. Беренда Анастасія
  3. Войтенко Вікторія
  4. Дерезенко Марта
  5. Кривошлик Анна
  6. Кузорова Анастасія
  7. Кулаковський Владислав
  8. Ликова Ольга
  9. Ревуцька Анастасія
  10. Харченко Дарина

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Безпала Анна
  2. Коваленко Андрій
  3. Радченко Анастасія

2013 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Кузнєцова Марія Ігорівна
  2. Марченко Марія Олександрівна
  3. Нестеренко Вадим Олександрович
  4. Дудченко Ольга Вікторівна
  5. Каракаш Юлія Анатоліївна
  6. Кривцова Ольга Ігорівна
  7. Менайлова Анастасія Віталіївна
  8. Рожков Артем Валерійович
  9. Сегень Ярослав Юрійович
  10. Шеремет Максим Миколайович
  11. Палаш Альона Олегівна
  12. Сокур Вероніка Григорівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Горбач Олександр Сергійович

2012 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Себастіян Тетяна Володимирівна
  2. Іщук Тетяна В'ячеславівна
  3. Краснощок Ілля Андрійович
  4. Казачінер Кирил Андрійович
  5. Томашевська Жанна Геннадіївна

2011 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Білова Анастасія Євгенівна
  2. Ласточкіна Аліна Олексіївна
  3. Мадруга Інна Емірівна
  4. Мальченко Олександра Олександрівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Торчинська Вікторія Ігорівна
  2. Кравчук Анастасія Сергіївна

2010 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Малюга Анастасія В’ячеславівна
  2. Срібняк Ольга Олегівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Пузирей Олексій Андрійович
  2. Голік Діана Віталіївна

2009 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Котельник Аліна Сергіївна
  2. Нємцев Валерій Віталійович
  3. Пасльон Назар Ігорович
  4. Сябер Сергій Сергійович
  5. Притиковська Валерія Ігорівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Бабич Марія Борисівна
  2. Гутник Анна Анатоліївна
  3. Гайченко Анна Олександрівна
  4. Кузьміна Вікторія Вікторівна
  5. Юрченко Дмитро Володимирович
  6. Янголь Ірина Федорівна

2008 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Гафинець Олександр Іванович
  2. Деркач Дарина Володимирівна
  3. Коломієць Вікторія Андріївна
  4. Куцай Ярослава Олександрівна
  5. Островерхова Ярослава Василівна
  6. Смолка Оксана Андріївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Холодько Ілона Василівна
  2. Краковецька Анна Вікторівна
  3. Осадча Діана Олександрівна

2007 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Гришко Марія Григорівна
  2. Рипуло Олександра Юріївна
  3. Шевченко Андрій Геннадійович
  4. Батуринська Іванна Романівна
  5. Рудковська Євгенія Миколаївна
  6. Саєнко Юлія Миколаївна
  7. Токар Анна Вікторівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Рудакова Лілія Миколаївна

2006 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Барилець Анастасія Віталіївна
  2. Гавронська Олександра Вадимівна
  3. Граб Вадим Валерійович
  4. Долоньська Анастасія Ярославівна
  5. Котович Ігор Олександрович
  6. Осадча Ольга Миколаївна
  7. Петренко Катерина Миколаївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Крашньова Катерина Сергіївна
  2. Кузьміна Вікторія Валеріївна
  3. Татарчук Володимир Олегович
  4. Сорокіна Олександра Євгенівна

2005 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Залозна Катерина Володимирівна
  2. Марчук Тетяна Олександрівна
  3. Цебринська Юлія Ігорівна
  4. Вишинська Тетяна Леонідівна
  5. Гальчинський Дмитро Сергійович
  6. Золотар Ольга Ігорівна
  7. Крятченко Інна Едуардівна
  8. Пелих Юлія Сергіївна
  9. Сіднєва Дар’я Олександрівна
  10. Юровський Андрій Геннадійович
  11. Костецька Ольга Сергіївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Денисюк Юрій Віталійович
  2. Литвиненко Сергій Васильович
  3. Петренко Марина Андріївна
  4. Штерн Поліна Борисівна
  5. Колесник Євгенія Юріївна
  6. Терентьєва Ольга Валентинівна

2004 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Курмаз Анна Юріївна
  2. Свірчук Сергій Анатолійович

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Падковський Олексій Володимирович
  2. Васко Євгенія Степанівна
  3. Шапран Марія Сергїівна

2003 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Бабич Альона Богданівна
  2. Вовк Анна Валентинівна
  3. Гришко Ольга Григорівна
  4. Ільченко Олександр Миколайович
  5. Кондратюк Оксана Олегівна
  6. Пономаренко Юлія Василівна
  7. Рижий Владислав Вікторович
  8. Шпортько Олександр Олександрович

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Медік Ольга Олександрівна
  2. Зінчук Юлія Сергіївна
  3. Кирилюк Марія Сергіївна
  4. Пушкар Костянтин Олександрович
  5. Хлоп’яча Галина Сергіївна

2002 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Данильченко Анжела Ігорівна
  2. Крашевська Анастасія Сергіївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Окороков Максим Костянтинович
  2. Ющенко Ірина Миколаївна

2001 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Іванова Людмила Олегівна
  2. Гагаріна Тетяна Олександрівна
  3. Данильченко Євген Сергійович
  4. Канюка Антон Ігорович
  5. Кархова Оксана Павлівна
  6. Логвінова Вікторія Юріївна
  7. Павліченко Вікторія Миколаївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Герман Наталія Валеріївна
  2. Пінчук Надія Петрівна
  3. Чернікова Катерина Михайлівна

2000 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Ковальчук Олександр Валерійович
  2. Хронюк Ірина Юріївна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Загура Антоніна Василівна
  2. Ромась Денис Михайлович

1999 рік

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Бабій Леся Іванівна
  2. Коваль Віта Михайлівна
  3. Колокольніков Вадим Анатолійович
  4. Лебединець Оксана Володимирівна
  5. Паламарчук Олексій Володимирович
  6. Санікідзе Оксана Олександрівна
  7. Фролова Катерина Вікторівна

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Жадько Світлана Анатоліївна
  2. Мягченкова Наталія Ігорівна

Версія для друку

Інші теми розділу "Навчання":

Освітня модель
Організація навчального  процесу
Медіатека
Дистанційна освіта
Освітні програми
Методичні рекомендації МОН
Моніторинг якості освіти
Територія обслуговування
Фактична кількість учнів
Мова освітнього процесу
Онлайн-підручники
Умови доступності закладу для  навчання осіб з особливими  освітніми потребами
ДПА
ЗНО
Результати ЗНО
Проекти
Обов'язковий медичний  огляд учнів

Звертайтесь за телефонами :

phone (044) 513-07-67
e-mail:




Велике серце ЕПЛ



Новини ліцею

20 вересня 19 вересня учні 9-11-х класів брали участь в установчій конференції відділення економіки в провідному економічному вузі України

15 вересня В економіко-правовому ліцеї пройшов олімпійський тиждень

14 вересня Найважливіша подія в житті нашого ліцею – це, звичайно, Посвята в ліцеїсти

8 вересня Перша допомога. Флешмоб

6 вересня Екскурсія по Дніпру

4 вересня Учні юридичних класів ЕПЛ взяли участь в інтерактивному уроці-квесті за освітньою програмою «Україна – світ: ниті історії»

3 вересня З новим 2018-2019 навчальним роком

22 серпня 23 серпня «У моєму серці Україна» до Дня незалежності України

1 червня 1 червня – Міжнародний день захисту дітей

31 травня В ЕПЛ відбулось нагородження учнів, які брали участь у «Всеукраїнському Конкурсі робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи» та віртуальній економічній грі «Стратегія банку на ринку фінансових послуг»

31 травня Останній дзвінок

19 травня Для учнів 9 економічного класу Міжнародний День вишиванки пройшов незвичайно

17 травня ІІІ етап (місто) Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева Тура - 2018»

17 травня Літературно-художній альманах "Алхімія слова-2018"

8 травня В економіко-правовому ліцеї відбудуться тестування у вигляді змагань

26 квітня Участь ліцеїстів у міському правовому Турнірі «Я знаю свої права!»

20 квітня Учні ЕПЛ взяли участь у ІІ етапу Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева Тура - 2018» серед 5-9 класів

10 квітня Педагоги економіко-правового ліцею зустрілися на волейбольному майданчику зі збірними командами учнів

6 квітня відбувся флеш-моб «Здоров’я для всіх»

2 квітня Екскурсія для учнів 8 економічного класу

17 березня Проведено заняття з медичної підготовки на тему «Надання домедичної допомоги. Накладання джгутів та турнікетів»

15 березня Учні 10 юридичного та 11 юридичного класів зустрілися з працівниками Київської міської прокуратури №3

14 березня Ми другий раз відзначаємо День українського добровольця

9 березня Колективна творча справа, присвячена Міжнародному Дню боротьби за права жінок та миру

6 березня ІІІ Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура-2018»

28 лютого Збірна команда юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу

21 лютого День рідної мови

8 лютого Збірна команда дівчат ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу

1 лютого В Економіко-правовому ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбулося перше заняття з підготовки до Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»

31 січня Учні 10 юридичного класу провели літературно-музично-історичну композицію «Пам’яті тридцяти»

22 січня Зустріч учнів Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва з представниками Громадського об’єднання «Національний альянс»

14 січня Зимові канікули: поїздка до зачарованого Закарпаття!


Шановні кияни

Національна дитяча гаряча линія Національна дитяча гаряча линія

вгору сторінки

Контактна інформація