Наукова робота ⇒ НТУ «Ліцейний науковець»

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018-2019 н.р.

ПІБ Клас  МісцеСекціяВчитель
1.Неділько Яна93Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна
2.Голодніков Микита93Фінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018-2019 н.р.

МісцеПІБ Клас  СекціяВчитель
Москалець Андрій9ПравознавствоКоконіна Наталія Володимирівна
IІІМайстренко Анастасія9ПравознавствоКоконіна Наталія Володимирівна
IНеділько Яна9Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна
ІІГолодніков Микита 9Фінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
ІІІКузнецова Анастасія9Фінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
ІІПанченко Ганна8Українська літератураСкриннік Мирослава Віталіївна



Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2017-2018 н.р.

відділення філософії та суспільствознавства:

МісцеПІБ Клас  СекціяВчитель
IЛациба Андрій Максимович9ПравознавствоДемідкін Олександрович Олексійович
IПухно Софія Романівна10ПравознавствоДемідкін Олександр Олександрович
IОчкін Дмитро Ігорович11ПравознавствоДемідкін Олександр Олександрович

відділення економіки:

МісцеПІБ Клас  СекціяВчитель
ІІСтарікова Світлана Юріївна9Фінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
ІМасалова Діана Дмитрівна10Фінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2017-2018 н.р.

ПІБ учнів-переможцівНазва секціїМісце Клас ПІБ вчителів-керівників
Пухно Софія РоманівнаПравознавствоІІІ10Демідкін О.О.
Очкін Дмитро ІгоровичПравознавствоІІІ11Демідкін О.О.
Старікова Світлана ЮріївнаФінанси, грошовий обіг і кредитІІ9Гречушкіна Г.П.



Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2016-2017 н.р.

МісцеПІБ учня Клас СекціяПедагогічний керівник
1ІІСторчак Валерій10ЮІсторія УкраїниПузирей Андрій Миколайович
2IРоманенко ВіктріяПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
3IIПухно СофіяПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
4IОчкін Дмитро10ЕППравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
5IКарнарук Олена11ЮПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
6IIГаулін Владислав10ЮРелігієзнавствоДємідкін Олександр Олександрович
7ІІІБуйда Галина10ЕПУкраїнська моваСкриннік Мирослава Віталіївна
8ІІРибченко Ольга10ЕПУкраїнська літератураСкриннік Мирослава Віталіївна
9ІІІМасалова ДіанаФінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
10ІІІГолубицька ЮліяФінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
11ІІЯндзьо Таїсія10ЕПЕкономічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2016-2017 н.р.

ПІБ учнів-переможцівНазва секціїМісце Клас ПІБ вчителів-керівників
Очкін Дмитро ПравознавствоІІІ10-ЕПДємідкін О.О.
Гаулін Владислав РелігієзнавствоІІІ10-ЮДємідкін О.О.
Рибченко Ольга Українська літератураІІ10-ЕПСкриннік М.В.
Карнарук Олена ПравознавствоІІІ11-ЮДємідкін О.О.



Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.

МісцеПІБ учня Клас СекціяПедагогічний керівник
ІІленбергер Клаудія Періс9екологія тваринного світу (зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Смакоуз Тамара Василівна
IIIЩур Валерія Олегівна9ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIТрохименко Катерина Іванівна9ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIАлцибєєва Вероніка Вячеславівна10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIЗаїка Андрій Юрійович10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIКарнарук Олена Вікторівна10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIКорогод Ігор Андрійович11ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
ІКізко Альона Олександрівна10Фінанси, грошовий обіг та кредитГречушкіна Галина Павлівна
ІІСергієнко Ангеліна Сергіївна10Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна
ІІІ Шепель Ксенія Геннадіївна10Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Правознавство Корогод Ігор ІІІ 11-Ю Дємідкін О.О.
Правознавство Карнарук Олена ІІІ 10-Ю Дємідкін О.О.
Економіка Кізко Альона ІІІ 10-Е Гречушкіна Г.П.



Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2014-2015 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБородавко Ігор
Ігнатов Нікіта
Алцибєєва Вероніка
І
ІІІ
ІІ
10-Ю
10-Ю
9-Ю
Дємідкін О.О.

Діденко Т.В.
ІсторіяІгнатов Нікіта ІІ10-ЮПузирей А.М.
ЕкономікаКоломієць Валентин
Дорожкіна Тетяна
ІІ
ІІ
10-Е
9-Е
Гречушкіна Г.П.
Хімія довкілляРєзніков Максим ІІІ9-ЕСмакоуз Т.В.
Соціальна психологіяШевчук Ірина І10-ЮЄргієва Л.В.
АрхеологіяЗаїка Андрій І9-ЮДіденко Т.В.
СоціологіяСпащенко Сергій І9-ЮДіденко Т.В.
Історичне краєзнавствоМахонько Даниїл ІІ11-ЕПузирей А.М.
ФілософіяГуріна Тетяна І9-ЮДіденко Т.В.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2014-2015 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБородавко Ігор АндрійовичІІІ10-ЮДємідкін О.О.
ФілософіяГуріна Тетяна ВікторівнаІІІ9-ЮДіденко Т.В.
ПсихологіяШевчук Ірина ВолодимирівнаІІІ10-ЮЄргієва Л.В.
Всесвітня історіяІгнатов Нікіта ОлександровичІІІ10-ЮПузирей А.М.
Історичне краєзнавствоМахонько Даниїл ОлександровичІІ10-ЮПузирей А.М.



Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБезрук Анастасія
Завгородня Єлізавета
І
ІІ
9-Ю
9-Ю
Демідкін О.О.
Діденко Т.В.
ІсторіяМахонько Даніїл
Ігнатов Нікіта
ІІ
ІІІ
9-Ю
9-Ю
Пузирей А.М.
ЕкономікаКулаковський Владислав
Ануфрієв Дмитро
Пушкарьов Микита
Реп’янчин Олександр
І
ІІ
ІІ
ІІ
11-Е
10-Е
10-ЕП
9-Е
Гречушкіна Г.П.

Бібко Л.П.

Мікробіологія екологія Безпала Анна
Беренда Анастасія
Коваленко Дар’я
Резніков Максим
І
ІІ
ІІ
І
11-Е
11-Е
8-Е
8-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяБовсунівська Аліна
Шевчук Ірина
І
ІІІ
11-ЕП
9-Ю
Єргієва Л.В.
Світова літератураМорозов МаркІ10-ЕПЖеміоніс І.Б.
Призери XIVміжнародного конкурсу імені Петра Яцика
Конкурс імені Петра ЯцикаБороденко Анастасія
Больботенко Маргарита
Геронтьєва Альона
Біломар Тетяна
Туркенич Анна
Безпала Анна
Кривошлик Анна
ІІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
8-Ю
9-Ю
10-Ю
!0-Е
10-ЕП
11-Е
11-Е
Вовк О.О.
Вовк О.О.
Шульга Т.О.
Шульга Т.О.
Вовк О.О.
Орлова О.М.
Орлова О.М.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Історія УкраїниМахонько ДаніїлІІІ9-ЮПузирей А.М.
МікробіологіяБезпала АннаІІ11-ЕСмакоуз Т.В.
ЕкономікаКулаковський ВладиславІІІ11-ЕГречушкіна Г.П.
ЕкономікаПушкарьов МикитаІІ10-ЕПГречушкіна Г.П.
ПсихологіяБовсунівська АлінаІІ11-ЕПЄргієва Л.В.



Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2012-2013 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоМоскаленко Оксана
Палаш Альона
Руденко Євгенія
Рудика Анна
Ревуцька Анастасія
І
ІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
11-Ю
11-Ю
11-Ю
10-Ю
10-Ю
Костюк М.М.
ІсторіяКоваленко АндрійІІІ
10-Е
Пузирей А.М.
ЕкономікаНестеренко Вадим
Кулаковський Владислав
Смага Дмитро
І
ІІ
ІІІ
11-Е1
10-Е
9-Е
Гречушкіна Г.П.
Мікробіологія
біологія
екологія
Попов Леонсій
Безпала Анна
Беренда Анастасія
Сірий Микола
І
І
ІІ
ІІ
8-Е
10-Е
10-Е
10-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяБовсунівська Аліна
Поліщук Андрій
Онищенко Маргарита
І
ІІ
ІІІ
10-ЕП
11-Е2
11-Е2
Єргієва Л.В.
ФольклористикаРевуцька АнастасіяІІ10-ЮОрлова О.М.
Інтернет-технологіїГоменюк Андрій
Шеремет Максим
ІІ
ІІ
9-Е
11-Е2
Шишкарьова Т.В.
Експериментальна фізикаГришин СергійІІІ10-ЕГавронська І.П.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2012-2013 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Соціологія та педагогікаМоскаленко ОксанаІІ11-ЮКостюк М.М.
МікробіологіяБезпала АннаІІІ10-ЕСмакоуз Т.В.
МікробіологіяБеренда АнастасіяІІІ10-ЕСмакоуз Т.В.
ЕкономікаНестеренко ВадимІІ11-Е1Гречушкіна Г.П.
ЕкономікаСмага ДмитроІІІ9-ЕГречушкіна Г.П.
ПсихологіяБовсунівська АлінаІІІ10-ЕПЄргієва Л.В.

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2011-2012 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможців МісцеКласПІБ вчителів - наукових керівників
ПравознавствоПрушковська Юлія
Підручна Тетяна
Чебанова Діана
Боровко Дмитро
Крячок Євгенія
Андрейчикова Валерія
III
III
II
III
I
I
10-Ю
10-Ю
11-Ю
11-Ю
11-Ю
11-Ю
Костюк М.М.
ІсторіяСокур Вероніка
Коваленко Андрій
ІІІ
ІІІ
10-Ю
9-Е
Костюк М.М.
Пузирей А.М.
ЕкономікаКулаківський Владислав
Компанченко Микита
Нестеренко Вадим
Шмігельська Дар'я
І
ІІІ
ІІ
ІІІ
9-Е
9-Ю
10-Е1
9-Е
Гречушкіна Г.П.


Іванова І.В.
МікробіологіяБеренда Анастасія
Кривошлик Анна
Беспала Анна
Ревуцька Анастасія
Ликова Ольга
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
9-Е
9-Е
9-Е
9-Ю
9-Ю
Смакоуз Т.В.
ЕкологіяСірий Микола
Каракаш Юлія
Менайлова Анастасія
Дудченко Ольга
Маляренко Юлія
І
І
ІІ
ІІ
І
9-Е
10-Е2
10-Е2
10-Е2
9-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяПоліщук Андрій
Онищенко Маргарита
ІІ
ІІІ
10-Е2
10-Е2
Єргієва Л.В.
Англійська
література
Кривцова Ольга
Лук'янчук Іван
ІІ
ІІІ
10-Е2
10-Е2
Кмець Л.А.
ФізикаШеремет МаксимІІІ10-Е2 Гавронська І.П.
Інтернет-
технології
Каракаш ЮліяІ10-Е2 Шишкарьова Т.В.
Географічне
краєзнавство
Рожков АртемІІІ10-Е2 Іванова І.В.
Комп'ютерні
науки
Шеремет МаксимІ10-Е2 Шишкарьова Т.В.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2011-2012 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможцівМісцеКласПІБ вчителів -
наукових керівників
БіологіяКаракаш ЮліяIII10-E2Смакоуз Т.В.
Менайлова АнастасіяIII10-E2
Маляренко ЮліяIII9-E
Кривошлик АннаIII9-E
Безпала АннаIII9-E
Ревуцька АнастасіяIII9-Ю
ЕкономікаКулаківський ВладиславIII9-EГречушкіна Г.П.
Нестеренко ВадимIII10-E1
ГеографіяРожков АртемIII10-E2Іванова І.В.

Теми робіт МАН учнів ЕПЛ в 2011-2012 н.р.

Виділення, секціїПІБ учасника та контактний телефонКласНазва роботиКерівник роботи
Філософії і суспільствознавства
1 Правознавство Підручна Тетяна10Громадянство України порівняно з іншими країнамиКостюк М.М.
2Руденко Євгенія10Пенсійний вік
3Палаш Альона10Злочинність підлітків
4Сокур Вероніка10Шлюбно-сімейні відносини
5Прушковська Юлія10Усиновлення
6Крячок Євгенія11Правовий нігілізм
7Андрейчикова Валерія11Гендерна рівність в Україні
8Боровко Дмитро11 
Відділення історії і географії
1Історія УкраїниГущіна Анна10Українська національна ідея Пузирей А.М.
2Всесвітня історіяКоваленко Андрій9Плани Росії щодо захоплення проток Босфор і Дарданели у Першій Світовій війні
3Кривохижа Олександр9Розвиток авіації під час Першої Світової війнии
4Балауша Олександр9Стародавній Рим Історія цивілізації Риму
5Економічна географіяРожков Артем10Оптимізація соціально-демографічного розвитку Деснянського районуІванова І.В.
6Географічне краєзнавствоТріпецька Катерина10Подорож до печер КримуГречушкіна Г.П.
Відділення економіки
1Мікроекономіка та макроекономікаНестеренко Вадим10Інвестиції в людський капітал як головний стратегічний пріоритет країниГречушкіна Г.П.
2Компанченко Микита9ТНК в Україні
3Шмігельська Дар'я9Податкова політика в УкраїніІванова І.В.
4Фінанси, грошовий обіг, кредитКулаківський Владислав9Актуальність розвитку цивілізованого вексельного обігу в УкраїніГречушкіна Г.П.
Відділення англійської літератури
1Англійська літератураКривцова Ольга10Проблема помсти як одна з класичних проблем детективного жанруКмець Л.А.
2Лук'янчук Іван10Філософська складова творчості Оскара Уайльда
Відділення комп'ютерних наук
1Інтернет технології та web-дизайнКаракаш Юлія10Web-розробка для підтримки вивчення теми „Графічний редактор Corel Draw”Шишкарьова Т.В.
2Гоменюк Андрій8Модинг ПК
3Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програмиШеремет Максим10Навчально-демонстраційна програма для вивчення теми „Блоги” в курсі інформатики
Відділення фізики і астрономії
1 Шеремет Максим10Вивчення звукових коливань струни електрогітариГавронська І.П.
Відділення психології
1ПсихологіяЯкімова Ольга11Врахування психологічних законів реклами при створенні реклами ЕПЛЄргієва Л.В.
2Онищенко Маргарита10Використання елементів АРТ-терапії для зняття психологічного напруження під час навчально-виховного процесу
3Поліщук Андрій10Врахування особливостей темпераменту під час вибору професій економічного і юридичного профілю
4Холкіна Анна9Психологічний аналіз взаємин у системі дівчина-підліток з мамою
Відділення хімії і біології
1Хімії і біології, мікробіологія Беренда Анастасія9Дослідження наявності мікроорганізмів у кисломолочних продуктах Карєва М.О. Смакоуз Т.В.
2Безпала Анна9Дослідження наявності целюлозоруйнуючих бактерій у грунтах різного походження
3Ликова Ольга9Вплив початкового рівня рН на ріст бактерій
4Екології та аграрних наук, гідроекологія Маляренко Юлія9Визначення мікробіологічного забруднення води, взятої із рідних територій України
5Каракаш Юлія10Моніторингові дослідження мікрофлори питної води
6Екології та аграрних наук, загальна екологія Менайлова Анастасія10Моніторингові дослідження мікробіологічного забруднення повітря на території Деснянського району
7Хімії і біології, мікробіологія Кривошлик Анна9Дослідження наявності дріжджів на поверхні овочів та фруктів
8Екології та аграрних наук, гідроекологія Дудченко Ольга10Дослідження мікрофлори відкритих водойм
9Хімії і біології, мікробіологія Ревуцька Анастасія9Вплив миючих засобів на мікрофлору шкіри рук
10Екології та аграрних наук, загальна екологія Сірий Микола9Дослідження здатності до фітомедіації у рослин відділу Голонасінні на прикладі сосни звичайної

Версія для друку

Інші теми розділу "Наукова робота":

Організація  науково-методичної роботи
Предметно-методичні комісії
Ерудити олімпіад

Звертайтесь за телефонами :

phone (044) 513-07-67
e-mail:


Зверніть увагу!

Розклад роботи гуртків та спортивних секцій

Правила внутрішнього розпорядку для учнів


Громадський інспектор з охорони прав дитини Економіко-правового ліцею – практичний психолог
Карський Мирослав Валентинович,
тел. (044) 513-07-67


Уповноважена особа з питань протидії насильству і булінгу Економіко-правового ліцею – заступник директора з навчально-виховної роботи
Скриннік Мирослава Віталіївна,
тел. (044) 513-07-67


Дошка оголошень

Список літератури

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас


Триває попередній запис учнів до 8-9 класів на 2019-2020 навчальний рік

Довідки за телефоном: 513-07-67


Запрошуємо ліцеїстів ЕПЛ взяти участь в роботі відділень МАН: фізики і астрономії, історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, економіки, технічних наук, комп’ютерних наук, математики, хімії та біології, мовознавства, екології та аграрних наук, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства!

До уваги батьків, працівників ліцею і учнів План економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки. РКМР від 21.12.2017 №1042-4049 «Про ПЕСР м. Києва на 2018-2020 роки»

Учні Економіко-правового ліцею відтепер мають можливість отримати ще більше знань у рамках проекту "10minschool.ua"


Велике серце ЕПЛ



Новини ліцею

29 травня Колективна творча справа, присвячена Дню науки

27 травня Команда ЕПЛ взяла участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Деснянська Січ»

25 травня До Дня Києва в парку Кіото пройшов святковий концерт

22 травня Нагородження переможців міського етапу конкурсу – захисту МАН (економіка)

22 травня Учні ліцею відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили»

22 травня Новий склад ліцейного парламенту

20 травня Європейський День сусідів (European Neighbours Day)

15 травня Учні ЕПЛ взяли участь у ІІІ міському етапі Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева Тура - 2019»

4 травня Вибирали Президента Ліцейного Парламенту

20 квітня В Економіко-правовому ліцеї відбувся «SMART FEST» для учнів 7-8 класів ЗЗСО Лісового масиву і Троєщини

18 квітня Замовлення підручників для 11 класів на 2019-2020 навчальні роки

7 квітня Майстер-клас з української літератури на тему «В. Симоненко. Вічні цінності поезії «Лебеді материнства» (квітень 2019 р.)

29 березня Міський семінар-практикум на тему «Реалізація діяльнісного підходу на уроках біології у 10-11 класах»

29 березня Екскурсія до Національного музею медицини України

26 березня 22 березня в ЕПЛ відбулося нагородження учнів-переможців ІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади (осіння сесія)

23 березня Учні Економіко-правового ліцею взяли участь у флешмобі «Час зупинити туберкульоз»

22 березня «Захист Вітчизни» у 10-11 класах провели волонтери Деснянської районної організації Товариство Червоного Хреста

21 березня Фінал змагань Деснянського району Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

20 березня Учні ЕПЛ взяли участь у змаганнях ІІ етапу (район) Кубку Київського міського голови «Кришталева тура» з шахів

8 березня Декада Предметної методичної комісії гуманітарних дисциплін

6 березня 9 березня запрошуємо на Масницю

28 лютого Ліцеїсти відвідали Музей Державної фіскальної служби України

28 лютого 26 лютого відбулась зустріч батьків, вчителів та ліцеїстів на волейбольному майданчику

27 лютого Учні 10-Е класу переглянули виставу ТЮГу «Лісова пісня»

25 лютого У рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» батьки ліцеїстів відвідали навчальні кабінети, бібліотеку та їдальню

25 лютого У рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» батьки учнів 10 економічного були присутні на уроці-проекті з біології на тему «Прояв генетичних закономірностей у моїй родині»

24 лютого В Економіко-правовому ліцеї керівники гуртків звітували про свою роботу перед батьками

24 лютого ХІХ Всеукраїнський конкурс науково-дослідних робіт «Універсіада»

21 лютого Співпраця з Всеукраїнським Громадським Об'єднанням «Рух «За Майбутнє» (відео)

21 лютого День рідної мови-2019

21 лютого Зустріч в рамках Декади партнерства та комунікацій

20 лютого Учні 8 економічного класу та вокальний ансамбль ліцею презентували Колективну Творчу Справу – літературно-музичну композицію «Герої не вмирають! (до дня Героїв Небесної Сотні)»

17 лютого «Кришталева тура 2019». В Економіко-правовому ліцеї відбувся І етап

29 січня Збірна юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу за програмою Спартакіади школярів Деснянського району м. Києва

27 січня Екскурсія до музею

27 січня Інтегровані уроки «Математичний баскетбол»

27 січня Збірна команда дівчат ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу за програмою Спартакіади школярів Деснянського району

20 січня Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури

18 січня На зимових канікулах наші учні економіко-правового ліцею відвідали мальований куточок Закарпаття

16 січня Профорієнтація ліцеїстів у дії: співпраця з Київським міжнародним університетом

14 січня В Україні потрійне свято. Християни східного обряду святкують Василя Великого

21 грудня Збірна ЕПЛ взяла участь в Зимовому кубку з волейболу до Дня Св. Миколая серед школярів «Лісового» масиву

21 грудня До Економіко-правового ліцею завітав Святий Миколай

14 грудня Конкурс–захист робіт МАН з економіки 12.12.2018 р.

12 грудня Кінець першого семестру виявився дуже напруженим для наших ліцеїстів

11 грудня Команда ЕПЛ взяла участь у міському півфінальному етапі гри «Інтелект - турнір»

6 грудня Збірна команда юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з баскетболу

28 листопада День гостинності на кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ

22 листопада Наукова конференція відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді та кафедри економіки освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

15 листопада Відбувся міський семінар «Освітометрія: управління навчально-виховним процесом з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» за участю Панченко Алли Гнатівни

14 листопада ЕПЛ знов зустрічав гостей

10 листопада 9 листопада ліцейна родина долучилася до написання Всеукраїнського диктанту єдності

4 листопада Учні 8-х та 9-х класів ліцею відвідали виставку «Блокпост Пам'яті»

3 листопада Учні 8-Е класу відвідали Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»

1 листопада Випускник ліцею Рустам Алоян завітав до ліцею та подарував книжки учням ЕПЛ

1 листопада У жовтні у ліцеї пройшов І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

1 листопада Ліцей гостинно відчинив двері для вчителів географії і економіки Деснянського району міста Києва


вгору сторінки

Контактна інформація