Наукова робота ⇒ НТУ «Ліцейний науковець»

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2011-2012 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможців МісцеКласПІБ вчителів - наукових керівників
ПравознавствоПрушковська Юлія
Підручна Тетяна
Чебанова Діана
Боровко Дмитро
Крячок Євгенія
Андрейчикова Валерія
III
III
II
III
I
I
10-Ю
10-Ю
11-Ю
11-Ю
11-Ю
11-Ю
Костюк М.М.
ІсторіяСокур Вероніка
Коваленко Андрій
ІІІ
ІІІ
10-Ю
9-Е
Костюк М.М.
Пузирей А.М.
ЕкономікаКулаківський Владислав
Компанченко Микита
Нестеренко Вадим
Шмігельська Дар'я
І
ІІІ
ІІ
ІІІ
9-Е
9-Ю
10-Е1
9-Е
Гречушкіна Г.П.


Іванова І.В.
МікробіологіяБеренда Анастасія
Кривошлик Анна
Беспала Анна
Ревуцька Анастасія
Ликова Ольга
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
9-Е
9-Е
9-Е
9-Ю
9-Ю
Смакоуз Т.В.
ЕкологіяСірий Микола
Каракаш Юлія
Менайлова Анастасія
Дудченко Ольга
Маляренко Юлія
І
І
ІІ
ІІ
І
9-Е
10-Е2
10-Е2
10-Е2
9-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяПоліщук Андрій
Онищенко Маргарита
ІІ
ІІІ
10-Е2
10-Е2
Єргієва Л.В.
Англійська
література
Кривцова Ольга
Лук'янчук Іван
ІІ
ІІІ
10-Е2
10-Е2
Кмець Л.А.
ФізикаШеремет МаксимІІІ10-Е2 Гавронська І.П.
Інтернет-
технології
Каракаш ЮліяІ10-Е2 Шишкарьова Т.В.
Географічне
краєзнавство
Рожков АртемІІІ10-Е2 Іванова І.В.
Комп'ютерні
науки
Шеремет МаксимІ10-Е2 Шишкарьова Т.В.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2011-2012 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможцівМісцеКласПІБ вчителів -
наукових керівників
БіологіяКаракаш ЮліяIII10-E2Смакоуз Т.В.
Менайлова АнастасіяIII10-E2
Маляренко ЮліяIII9-E
Кривошлик АннаIII9-E
Безпала АннаIII9-E
Ревуцька АнастасіяIII9-Ю
ЕкономікаКулаківський ВладиславIII9-EГречушкіна Г.П.
Нестеренко ВадимIII10-E1
ГеографіяРожков АртемIII10-E2Іванова І.В.

Теми робіт МАН учнів ЕПЛ в 2011-2012 н.р.

Виділення, секціїПІБ учасника та контактний телефонКласНазва роботиКерівник роботи
Філософії і суспільствознавства
1 Правознавство Підручна Тетяна10Громадянство України порівняно з іншими країнамиКостюк М.М.
2Руденко Євгенія10Пенсійний вік
3Палаш Альона10Злочинність підлітків
4Сокур Вероніка10Шлюбно-сімейні відносини
5Прушковська Юлія10Усиновлення
6Крячок Євгенія11Правовий нігілізм
7Андрейчикова Валерія11Гендерна рівність в Україні
8Боровко Дмитро11 
Відділення історії і географії
1Історія УкраїниГущіна Анна10Українська національна ідея Пузирей А.М.
2Всесвітня історіяКоваленко Андрій9Плани Росії щодо захоплення проток Босфор і Дарданели у Першій Світовій війні
3Кривохижа Олександр9Розвиток авіації під час Першої Світової війнии
4Балауша Олександр9Стародавній Рим Історія цивілізації Риму
5Економічна географіяРожков Артем10Оптимізація соціально-демографічного розвитку Деснянського районуІванова І.В.
6Географічне краєзнавствоТріпецька Катерина10Подорож до печер КримуГречушкіна Г.П.
Відділення економіки
1Мікроекономіка та макроекономікаНестеренко Вадим10Інвестиції в людський капітал як головний стратегічний пріоритет країниГречушкіна Г.П.
2Компанченко Микита9ТНК в Україні
3Шмігельська Дар'я9Податкова політика в УкраїніІванова І.В.
4Фінанси, грошовий обіг, кредитКулаківський Владислав9Актуальність розвитку цивілізованого вексельного обігу в УкраїніГречушкіна Г.П.
Відділення англійської літератури
1Англійська літератураКривцова Ольга10Проблема помсти як одна з класичних проблем детективного жанруКмець Л.А.
2Лук'янчук Іван10Філософська складова творчості Оскара Уайльда
Відділення комп'ютерних наук
1Інтернет технології та web-дизайнКаракаш Юлія10Web-розробка для підтримки вивчення теми „Графічний редактор Corel Draw”Шишкарьова Т.В.
2Гоменюк Андрій8Модинг ПК
3Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програмиШеремет Максим10Навчально-демонстраційна програма для вивчення теми „Блоги” в курсі інформатики
Відділення фізики і астрономії
1 Шеремет Максим10Вивчення звукових коливань струни електрогітариГавронська І.П.
Відділення психології
1ПсихологіяЯкімова Ольга11Врахування психологічних законів реклами при створенні реклами ЕПЛЄргієва Л.В.
2Онищенко Маргарита10Використання елементів АРТ-терапії для зняття психологічного напруження під час навчально-виховного процесу
3Поліщук Андрій10Врахування особливостей темпераменту під час вибору професій економічного і юридичного профілю
4Холкіна Анна9Психологічний аналіз взаємин у системі дівчина-підліток з мамою
Відділення хімії і біології
1Хімії і біології, мікробіологія Беренда Анастасія9Дослідження наявності мікроорганізмів у кисломолочних продуктах Карєва М.О. Смакоуз Т.В.
2Безпала Анна9Дослідження наявності целюлозоруйнуючих бактерій у грунтах різного походження
3Ликова Ольга9Вплив початкового рівня рН на ріст бактерій
4Екології та аграрних наук, гідроекологія Маляренко Юлія9Визначення мікробіологічного забруднення води, взятої із рідних територій України
5Каракаш Юлія10Моніторингові дослідження мікрофлори питної води
6Екології та аграрних наук, загальна екологія Менайлова Анастасія10Моніторингові дослідження мікробіологічного забруднення повітря на території Деснянського району
7Хімії і біології, мікробіологія Кривошлик Анна9Дослідження наявності дріжджів на поверхні овочів та фруктів
8Екології та аграрних наук, гідроекологія Дудченко Ольга10Дослідження мікрофлори відкритих водойм
9Хімії і біології, мікробіологія Ревуцька Анастасія9Вплив миючих засобів на мікрофлору шкіри рук
10Екології та аграрних наук, загальна екологія Сірий Микола9Дослідження здатності до фітомедіації у рослин відділу Голонасінні на прикладі сосни звичайної

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2012-2013 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоМоскаленко Оксана
Палаш Альона
Руденко Євгенія
Рудика Анна
Ревуцька Анастасія
І
ІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
11-Ю
11-Ю
11-Ю
10-Ю
10-Ю
Костюк М.М.
ІсторіяКоваленко АндрійІІІ
10-Е
Пузирей А.М.
ЕкономікаНестеренко Вадим
Кулаковський Владислав
Смага Дмитро
І
ІІ
ІІІ
11-Е1
10-Е
9-Е
Гречушкіна Г.П.
Мікробіологія
біологія
екологія
Попов Леонсій
Безпала Анна
Беренда Анастасія
Сірий Микола
І
І
ІІ
ІІ
8-Е
10-Е
10-Е
10-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяБовсунівська Аліна
Поліщук Андрій
Онищенко Маргарита
І
ІІ
ІІІ
10-ЕП
11-Е2
11-Е2
Єргієва Л.В.
ФольклористикаРевуцька АнастасіяІІ10-ЮОрлова О.М.
Інтернет-технологіїГоменюк Андрій
Шеремет Максим
ІІ
ІІ
9-Е
11-Е2
Шишкарьова Т.В.
Експериментальна фізикаГришин СергійІІІ10-ЕГавронська І.П.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2012-2013 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Соціологія та педагогікаМоскаленко ОксанаІІ11-ЮКостюк М.М.
МікробіологіяБезпала АннаІІІ10-ЕСмакоуз Т.В.
МікробіологіяБеренда АнастасіяІІІ10-ЕСмакоуз Т.В.
ЕкономікаНестеренко ВадимІІ11-Е1Гречушкіна Г.П.
ЕкономікаСмага ДмитроІІІ9-ЕГречушкіна Г.П.
ПсихологіяБовсунівська АлінаІІІ10-ЕПЄргієва Л.В.

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014 н.р.

Назва секціїПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБезрук Анастасія
Завгородня Єлізавета
І
ІІ
9-Ю
9-Ю
Демідкін О.О.
Діденко Т.В.
ІсторіяМахонько Даніїл
Ігнатов Нікіта
ІІ
ІІІ
9-Ю
9-Ю
Пузирей А.М.
ЕкономікаКулаковський Владислав
Ануфрієв Дмитро
Пушкарьов Микита
Реп’янчин Олександр
І
ІІ
ІІ
ІІ
11-Е
10-Е
10-ЕП
9-Е
Гречушкіна Г.П.

Бібко Л.П.

Мікробіологія екологія Безпала Анна
Беренда Анастасія
Коваленко Дар’я
Резніков Максим
І
ІІ
ІІ
І
11-Е
11-Е
8-Е
8-Е
Смакоуз Т.В.
ПсихологіяБовсунівська Аліна
Шевчук Ірина
І
ІІІ
11-ЕП
9-Ю
Єргієва Л.В.
Світова літератураМорозов МаркІ10-ЕПЖеміоніс І.Б.
Призери XIVміжнародного конкурсу імені Петра Яцика
Конкурс імені Петра ЯцикаБороденко Анастасія
Больботенко Маргарита
Геронтьєва Альона
Біломар Тетяна
Туркенич Анна
Безпала Анна
Кривошлик Анна
ІІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
8-Ю
9-Ю
10-Ю
!0-Е
10-ЕП
11-Е
11-Е
Вовк О.О.
Вовк О.О.
Шульга Т.О.
Шульга Т.О.
Вовк О.О.
Орлова О.М.
Орлова О.М.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Історія УкраїниМахонько ДаніїлІІІ9-ЮПузирей А.М.
МікробіологіяБезпала АннаІІ11-ЕСмакоуз Т.В.
ЕкономікаКулаковський ВладиславІІІ11-ЕГречушкіна Г.П.
ЕкономікаПушкарьов МикитаІІ10-ЕПГречушкіна Г.П.
ПсихологіяБовсунівська АлінаІІ11-ЕПЄргієва Л.В.

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2014-2015 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБородавко Ігор
Ігнатов Нікіта
Алцибєєва Вероніка
І
ІІІ
ІІ
10-Ю
10-Ю
9-Ю
Дємідкін О.О.

Діденко Т.В.
ІсторіяІгнатов Нікіта ІІ10-ЮПузирей А.М.
ЕкономікаКоломієць Валентин
Дорожкіна Тетяна
ІІ
ІІ
10-Е
9-Е
Гречушкіна Г.П.
Хімія довкілляРєзніков Максим ІІІ9-ЕСмакоуз Т.В.
Соціальна психологіяШевчук Ірина І10-ЮЄргієва Л.В.
АрхеологіяЗаїка Андрій І9-ЮДіденко Т.В.
СоціологіяСпащенко Сергій І9-ЮДіденко Т.В.
Історичне краєзнавствоМахонько Даниїл ІІ11-ЕПузирей А.М.
ФілософіяГуріна Тетяна І9-ЮДіденко Т.В.

Переможці ІІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2014-2015 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
ПравознавствоБородавко Ігор АндрійовичІІІ10-ЮДємідкін О.О.
ФілософіяГуріна Тетяна ВікторівнаІІІ9-ЮДіденко Т.В.
ПсихологіяШевчук Ірина ВолодимирівнаІІІ10-ЮЄргієва Л.В.
Всесвітня історіяІгнатов Нікіта ОлександровичІІІ10-ЮПузирей А.М.
Історичне краєзнавствоМахонько Даниїл ОлександровичІІ10-ЮПузирей А.М.

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.

МісцеПІБ учня Клас СекціяПедагогічний керівник
ІІленбергер Клаудія Періс9екологія тваринного світу (зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Смакоуз Тамара Василівна
IIIЩур Валерія Олегівна9ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIТрохименко Катерина Іванівна9ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIАлцибєєва Вероніка Вячеславівна10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIЗаїка Андрій Юрійович10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIIКарнарук Олена Вікторівна10ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
IIКорогод Ігор Андрійович11ПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
ІКізко Альона Олександрівна10Фінанси, грошовий обіг та кредитГречушкіна Галина Павлівна
ІІСергієнко Ангеліна Сергіївна10Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна
ІІІ Шепель Ксенія Геннадіївна10Економічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.

Назва секції, предметПІБ учнів-переможцівМісце Клас ПІБ вчителів-наукових керівників
Правознавство Корогод Ігор ІІІ 11-Ю Дємідкін О.О.
Правознавство Карнарук Олена ІІІ 10-Ю Дємідкін О.О.
Економіка Кізко Альона ІІІ 10-Е Гречушкіна Г.П.

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2016-2017 н.р.

МісцеПІБ учня Клас СекціяПедагогічний керівник
1ІІСторчак Валерій10ЮІсторія УкраїниПузирей Андрій Миколайович
2IРоманенко ВіктріяПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
3IIПухно СофіяПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
4IОчкін Дмитро10ЕППравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
5IКарнарук Олена11ЮПравознавствоДємідкін Олександр Олександрович
6IIГаулін Владислав10ЮРелігієзнавствоДємідкін Олександр Олександрович
7ІІІБуйда Галина10ЕПУкраїнська моваСкриннік Мирослава Віталіївна
8ІІРибченко Ольга10ЕПУкраїнська літератураСкриннік Мирослава Віталіївна
9ІІІМасалова ДіанаФінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
10ІІІГолубицька ЮліяФінанси, грошовий обіг і кредитГречушкіна Галина Павлівна
11ІІЯндзьо Таїсія10ЕПЕкономічна теорія та історія економічної думкиГречушкіна Галина Павлівна

Переможці ІI (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2016-2017 н.р.

ПІБ учнів-переможцівНазва секціїМісце Клас ПІБ вчителів-керівників
Очкін Дмитро ПравознавствоІІІ10-ЕПДємідкін О.О.
Гаулін Владислав РелігієзнавствоІІІ10-ЮДємідкін О.О.
Рибченко Ольга Українська літератураІІ10-ЕПСкриннік М.В.
Карнарук Олена ПравознавствоІІІ11-ЮДємідкін О.О.

Версія для друку

Інші теми розділу "Наукова робота":

Організація  науково-методичної роботи
Ерудити олімпіад

Звертайтесь за телефонами :

phone (044) 513-07-67
e-mail:




Велике серце ЕПЛ



Новини ліцею

11 грудня Збірна команда юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з баскетболу

6 грудня Учні Економіко-правового ліцею взяли участь у культурно-патріотичній акції до Дня Збройних сил України

22 листопада «Майбутня професія – юрист!» у рамках реалізації правоосвітнього проекту «Я маю право»

20 листопада Відбувся і (ліцейний) етап всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, в якому взяли участь більше 150 ліцеїстів

20 листопада 15 листопада ліцеїсти взяли участь у VIII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»

19 листопада Ліцеїсти долучилися до написання диктанта національної єдності

9 листопада Учні економіко-правового ліцею включені до «Школи молодого юриста» міста Києва!

16 жовтня «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

16 жовтня Участь учнів економіко-правового ліцею у круглому столі

15 жовтня Патріотичне виховання

14 жовтня Напередодні Дня Захисника України

5 жовтня Зустріч із суддею

5 жовтня Екскурсія до Конституційного Суду України

1 жовтня «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України»

30 вересня Найважливіша подія в житті нашого ліцею – це, звичайно, Посвята в ліцеїсти

1 вересня Перший дзвоник

1 червня Міжнародний День захисту дітей

26 травня В ліцеї пролунав Останній дзвоник

24 травня Учні Економіко-правового ліцею взяли участь у ІІ етапу (район) Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева Тура»

18 травня 18 травня 2017 року – Всесвітній День вишиванки

18 травня В економіко-правовому ліцеї привітали учнів, які протягом року наполегливо працювали та здобули перемоги у районних та міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, науково-дослідницьких робіт МАН, районних та міських конкурсах

14 травня Учні 10-11-их класів Економіко-правового ліцею брали участь у ХХІІ Всеукраїнському Військово-патріотичному зборі, який відбувся в місті Житомир

26 квітня Вибори Президента ліцейного Парламенту

20 квітня 14 березня в рамках Тижня Цивільного захисту в ЕПЛ було проведено День цивільного захисту

18 квітня Учні Економіко-правового ліцею взяли участь у І етапі змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів навчальних закладів міста Києва

18 квітня До свята Великодня учні 8-х та 9-х класів виготовили писанки різними техніками та великодні смаколики

13 квітня В Економіко-правовому ліцеї ІІ-ІІІ ступенів проведено демо-урок "Нові можливості IT з використанням інтерактивної дошки на уроці англійської мови"

7 квітня Відкритий урок на тему: «Село як світ чисельністю в 100 мешканців» в рамках програми Європейського Союзу «Інтеграція через діалог»

6 квітня Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

2 квітня Такі довгождані весняні канікули!

20 березня Декада кафедри філологічних дисциплін

15 березня Відбувся семінар «Управління навчально-виховним процесом з використанням інформаційно-комунікаційних технологій в економіко-правовому ліцеї II-III ступенів Деснянського району міста Києва»

15 березня Зустріч учнів 8 економічного класу з добровольцями ОЗСП НГУ «Азов»

7 березня Відкритий виховний захід – літературно-музична композиція «Берегині роду нашого (до Міжнародного Дня прав жінок і миру)»

2 березня В Деснянському районі відбулися уже традиційні змагання з кульової стрільби, присвячені вшануванню пам’яті Героя Радянського Союзу Людмили Павлюченко

28 лютого В лютому в Деснянському районі пройшов конкурс із армрестлінгу

25 лютого Збірна команда юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу

21 лютого В ліцеї відбувся флеш-моб та вікторина до Міжногородного дня рідної мови

20 лютого Інформація до декади англійської мови

17 лютого Збірна команда дівчат ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з волейболу

6 лютого Дуже вдячні всім, хто не залишився байдужим і долучився до збору допомоги прифронтовій Авдіївці

31 січня Збірна команда юнаків ЕПЛ взяла участь у районних змаганнях з баскетболу

21 січня Зимові канікули: традиційна подорож до мальовничих Карпат!


Шановні кияни

Національна дитяча гаряча линія Національна дитяча гаряча линія

вгору сторінки

Контактна інформація