Про ліцей ⇒ Історія ліцею

01.09.1997 – 1998

Відкрив свої двері Економіко-правовий ліцей на базі СЗШ №212. До ліцею прийнято 173 учні, які навчалися у шести класах. Засновником і першим директором стала молодий енергійний педагог, вчитель вищої категорії Гольцова Валентина Петрівна.

Рік становлення педагогічного колективу, зародження ліцейних традицій, партнерських зв’язків з вищими навчальними закладами міста, республікою Польща, запровадження різноманітних свят, театру «Перевесло». Це рік державотворення: створено герб ліцею, учнівську організацію «Ліцейний парламент».

1998 – 1999

Рік тісної співпраці з Економічним ліцеєм м. Тихи (республіка Польща), зустрічі з Генеральним консулом України у республіці Польщі, Спілкою поляків в Україні. Велика увага приділялась вшануванню народних традицій, звичаїв українського народу.

Перший випуск — 42 випускники, з яких 9 медалісти. В ліцеї вже вісім класів

1999 – 2000

Ліцей очолила Морозова Лідія Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти України.

Це був рік створення навчально-матеріальної бази ліцею, вирішення кадрових питань, створення педагогічного колективу.

2000 – 2001

Ліцей переїхав у нове, більш просторе приміщення на базі СЗШ. №192. Після капітального ремонту вільних приміщень цієї школи, продовжує працювати над створення навчально-матеріальної бази, покращення умов навчання ліцеїстів.

2001 – 2002

Ліцей має вже десять класів, близько 300 учнів.

Рік створення нових ліцейних традицій: з’являється Свято ліцейної родини, яке проходить в день посвяти учнів у ліцеїсти. Проходить це свято у лісі з богатирськими іграми – змаганнями, численними конкурсами, піснями та незмінною традицією – найсмачнішою кашею.

З’являється ліцейний прапор, гімн, девіз.

В колектив приходять нові педагоги, а з ними творчі ідеї, нові підходи до навчання та виховання.

2002 – 2003

Становлення педагогічного колективу. Створена адміністративна команда ліцею. Ліцеїсти посідають призові місця на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з базових дисциплін. Удосконалюється навчально-матеріальна база. З’являються нові угоди з ВУЗами.

Батьки ліцею, об’єднавши свої зусилля, створюють благодійну організацію «Фонд сприяння розвитку Економіко-правового ліцею»

2003 – 2004

Бути здоровим – це престижно. Ліцей бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Школа сприяння здоров’ю» і співпрацює з Українським інститутом екології людини. З’являється тренажерна зала або кімната здоров’я. Вчитель біології Кушнір Майя Михайлівна стає переможцем серед учителів місті Києва і лауреатом ІІІ Всеукраїнського етапу «Вчитель року-2004».

В ліцеї з’являються: стіннівка «Ліцейний телеграф» та друкована газета «Ліцейний вісник».

У конкурсі «Взаєморозуміння в Європі через спорт» отримано призові місця:

 • номінація малюнки. І місце - Луценко Роман, Ахріменко Ольга. ІІ місце - Придорожко Настя, Якубенко Олександр, Штерн Поліна.
 • номінація фоторепортаж. І місце «Футбольне обличчя України в Європі» - за активну участь у конкурсі відзначено ліцей.

2004 – 2005

З’являється нова традиція вшанування ліцейної еліти: переможців МАН (Малої академії наук), предметних олімпіад, відмінників в день Наума покровителя учнів і навчанні. Продовжує працювати товариство «Ліцейний науковець», ліцеїсти стають переможцями ІІ та ІІІ турів МАН. В ліцеї активно запроваджуються нові інформаційні та проектні технології у навчанні

Конкурси

 • Конкурс ім. П.Яцика 1 місце в районі.
 • Конкурс учнівської творчості номінація література 1 місце.

2006 – 2007

Ліцей визначає рік, як рік милосердя. Ліцеїсти залучаються до участі у благодійних акціях та русі милосердя – вони часті гості підшефного закладу - дитячого будинку «Берізка». Відвідують Будинок ветеранів праці, допомагають дітям – інвалідам.

Ліцей стає учасником громадської акції «Флагман сучасної освіти України» та серед 180 навчальних закладів України занесений до однойменної літописної книги.

Приймає найактивнішу участь у акції вшанування пам’яті ветеранів Великої Вітчизняної війни «Солдатський платок».

Продовжується партнерство із сільськими школами.

Конкурси

 • Конкурс ім. П. Яцика - 3 учні.
 • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості - 1 учень.
 • Зароджується КВК старшокласників.
 • Конкурс-огляд загонів ЮІР: юних пожежників - ІІІ м., огляд художньої само діяльності - І м.

2007 – 2008

Ліцей святкує свій ювілей – 10 років від заснування. Свято проходить у актовій залі КНТЕУ за участю гостей з Міністерства освіти і науки, управління освіти Деснянського району, колег зі шкіл, випускників минулих років, батьків.

В ліцеї активно працює Піклувальна рада та Рада батьків. Часто самі батьки є ініціаторами цікавих та корисних справ (театр «Березіль», театр-студія КВК, день Св. Валентина, Новорічний бал-маскарад, заміські екскурсії і т.ін.).

Продовжується оновлення навчально-матеріальної бази сучасними технічними засобами навчання.

Учитель української мови та літератури ліцею Радченко Ірина Олегівна посіла І місце в місті Києві і 2-е на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Вона створила лабораторію мультимедійних засобів навчання з української мови та літератури, проводить на базі ліцею семінари для колег-філологів району та міста.

2008 – 2009

Ліцей продовжує бути лабораторією мультимедійних засобів навчання української мови (вч. Орлова О.М.)

Активно працює психологічна служба на чолі з практичним психологом Єргієвою Л.В.

Конкурси

 • Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти – колектив ЕПЛ – ІІ м. р-н.
 • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» номінація літературно – музично-спортивних міні-композицій – 1-е місце.
 • Конкурс плакатів – 1-е місце.
 • Конкурс фото- та художніх робіт – 1-е місце, переможцем у всіх номінаціях усього конкурсу стала команда Імпульс ЕПЛ.
 • Всеукраїнський просвітницько-патріотичний конкурс щодо вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р. «Пам'ять народу» – ІІ м.

2009 – 2010

В ліцеї з’явився радіовузол, що дало можливість музичних дзвінків, різноманітних радіопередач.

2010 – 2011

З’являється вокально-інструментальний ансамбль (керівник, вчитель музичного мистецтва Лопухов О.Л.), який завойовує 2 місце в місті Києві на огляді колективів.

Ліцей посів І місце з багатоборства у Спартакіаді допризовної та призовної молоді району (предмет «Захист Вітчизни», учень – Безкопильний Олександр, вчитель Дуля О.І.).

Театр-студія КВК переможець районного конкурсу «Юний пожежник» (керівник Мієнко М.К.).

Конкурси

 • Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання у ЗНЗ ІІ м. район.
 • Міжнародний конкурс з укр. мови ім. П. Яцика (3 учні).
 • Науково-дослідницька робота з екології – Смакоуз Т.В.
 • Міська спартакіада з військового семиборства. Безкопильний Олександр в складі міста.

2011 – 2012

ЕПЛ посів ІІ місце у міському етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

Значно зріс якісний склад учителів. Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею, участь у національному проекті «Відкритий світ». Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», Ерудити предметних олімпіад, НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців, урок – завжди творчість, технологія SMART на уроках математики, рейтингова система: аналіз та вдосконалення.

Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 35% кількість призерів районного етапу МАН.

Регулярними стали інтерв’ю учнів ліцею для національного радіо.

Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 10.

Невід’ємною складовою освітнього процесу в ліцеї стає комп’ютеризація: підключено до мережі Internet комп’ютерні класи, спецкабінети, адміністрація; комп’ютерна верстка ліцейної газети «Ліцейний вісник» – основного органу Прес-центру.

Колектив ліцею став учасником програми «Школи-новатои», ініціатором впровадження якої є компанія Microsoft за сприяння Міністерства освіти і науки України.

ВІА «Astro» посів І місце в районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності в номінації «Вокально-інструментальне мистецтво».

В Х Міському фестивалі авторської пісні та співаної поезії учениця 11 класу посіла ІІ місце в номінації «Діти цивілізації».

Ліцей є постійним учасником конкурсу «Діалог держав».

2012 – 2013

Шишкарьова Тетяна Валентинівна — вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист посіла І місце в місті Києві в конкурсі «Учитель року-2013» в номінації «Інформатика»

Відповідно до профілю в ліцеї в експериментальному порядку створено мультипрофільний клас — економіко-правовий.

Навчально-виховний процес в ліцеї забезпечено новітніми ТЗН в достатньому обсязі.

За підсумками ДПА 12 учнів нагороджено золотою медаллю, 1 — срібною.

Якісний склад вчителів підвищився на 19%. Шишкарьова Тетяна Валентинівна — вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист посіла І місце в місті Києві в конкурсі «Учитель року-2013» в номінації «Інформатика».

Каракаш Юля, учениця 11 класу, отримала персональну стипендія Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей м.Києва.

Ознайомлення з системою дистанційного навчання учнів.

Широко впроваджуються в ліцеї інтегровані електронні комплекси для знз, завдяки участі у програмі «Школи-новатори».

Ліцей пройшов атестацію з відзнакою до 2023 року.

2013 – 2014

У 2013-2014 н.р. в Економіко-правовому ліцеї продовжено експериментально-дослідницьку роботу за програмою мультипрофільного навчання (ІІ етап – адаптаційно-коригуючий).

За підсумками ДПА 2013-2014 н.р. 10 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю та 3 – срібною.

Ліцей є учасником загальнонаціонального проекту «Відкритий світ».

Колектив ЕПЛ – учасник програми «Школи-новатори», ініціатором упровадження якої є компанія «Майкрософт Україна». Матеріали вчителів Орлової О.М., Сухорукової А.М., представлені у конкурсі «Вчитель-новатор», отримали срібний та бронзовий рівень.

У ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь 60 учнів ліцею, серед них 47 призерів.

Загальна кількість учнів-учасників районного стану МАН 20, з них призерами стало 15 учнів, у міському етапі – 12 переможців.

У конкурсі Головного управління юстиції у м. Києві на найкращий твір на правову тематику брало 9 учнів ЕПЛ 10-11-х класів. 5 робіт стали призерами районного етапу та брали участь у міському етапі конкурсу.

Грамотою за високий результат у міській олімпіаді з математики нагороджено Реп`янчина Олександра, учня 9-Е класу.

У Всеукраїнський конкурсі дитячої творчості «Очима дитини – про бюджет країни»: номінація художня творчість – І місце посіла учениця 8-Ю класу Дейнека Інна.

24 учні ліцею брали участь у Всеукраїнській грі «Соняшник» та нагороджені дипломами. Координатор – Вовк О.О.- вчитель української мови та літератури.

31 ліцеїст брали участь у Всеукраїнській грі «Патріот» та нагороджені дипломами. Координатор – Шульга Т.О.- заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури.

11 учнів 9-Ю класу взяли участь у VІ Юнацькій конференції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника «Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом». Доповіді – презентації усіх учасників опубліковано окремим збірником. Координатор – Долина О.І., вчитель художньої культури, бібліотекар ліцею.

Міжнародний конкурс епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини» (міський етап) – І місце посів Гайдай Василь, учень

10 –Е класу, ІІІ місце – Гурін Анна, учениця 10-Ю класу.

ІV міський фестиваль-конкурс «Маю честь» (дипломант конкурсу – Бойченко Дмитро, учень 11-ЕП класу)

Всього у конкурсах різних рівнів брало участь більше 40 % ліцеїстів.

На базі ліцею були проведені:

- розважально-інтелектуальний квест для учнів 5-9 класів навчальних закладів Деснянського району;

- Міжнародна конференція «Пам'ять крізь віки» ( за участю групи дітей з Білорусії);

- Районний семінар-тренінг для вчителів правознавства «Молодь за права людини» за участю міжнародної громадської організації «Молодь за права людини».

Психолог ліцею Єргієва Л.В. Веде постійну рубрику «Психологічна консультація» у журналі «Моя історія».

Вчитель Смакоуз Т.В – член комісії з біології, екології та природознавства науково-методичної ради з питань освіти МОН України, підготувала рецензії на 12 рукописів, які подано до комісії на присвоєння грифу «Рекомендовано»

2014 – 2015

Протягом 2014-2015 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково –методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ – технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

У 2014-2015 н.р. було продовжено експериментально-дослідну роботу за темою: «Впровадження мультипрофільного навчанн в Економіко-правовому ліцеї ІІ - ІІІ ступеня Деснянського району м. Києва»

Термін: 2013-2017 р.р.

ІІІ етап – практичний

За підсумками ДПА 2014-2015 н.р. 6 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю та 4 – срібною.

Вчителі ліцею активно поширювали свій досвід на різноманітних семінарах, тренінгах, конференціях, конкурсах району та міста.

Орлова О.М. брала участь та посіла І місце у районному етапі конкурсу «Учитель року -2015»(українська мова та література).

Педагоги ліцею продовжили роботу по реалізації особистісного творчого потенціалу учнів. З метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді було проведено І етап учнівських олімпіад з базових дисциплін під керівництвом творчої групи вчителів «Ерудити предметних олімпіад»

Всього в олімпіадах взяли участь більше 120 ліцеїстів, що складає більше 50% від загальної кількості учнів.

В ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь більше 50 учнів ліцею – призерів ліцейного етапу, з них призерами стали 17 учнів.

Слід відмітити, що нема жодного основного предмету, які викладаються в ліцеї, з якого б учні не показали призовий результат.

З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи у 2014-2015 навчальному році ліцеїсти брали участь у роботі НТУ “Ліцейний науковець”, де в 18 секціях працє більше 70 ученів ліцею. Для організації роботи та проведення ліцейного етапу конкурсу- захисту МАН в ліцеї було створено координаційну раду, яка призначила педагогічних керівників для учнів, що виконували дослідницькі роботи, провела до 10 - 11 грудня науково – практичні конференції та визначила роботи, які брали участь в районному етапі конкурсу – захисту МАН 23-24 грудня. Загальна кількість учасників ліцейного етапу – 21.

Журі І (районного) етапу конкурсу – захисту визначило призерами 13 робіт учнів ЕПЛ.

Активну участь брала команда учнів ліцею в міському етапі Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади та конкурсу – захисту МАН

Загальна кількість призових місць в міському етапі - 5

Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

 • В рамках програми інтелектуальних ігор «Інтелект» Київського Міжнародного університету
 • «Судові дебати», де команда ЕПЛ посіла І місце;
 • Інтелектуальна гра « Mr. Knoy-Аll», де команда ліцею посіла ІІІ місце.
 • 10 учнів ліцею взяли участь у Всеукраїнській грі « Патріот» та нагороджені дипломами. Координатор програми - Вовк О.О.
 • 63 учні взяли участь у Першій міській у м.Києві олімпіаді серед старшокласників з сучасного управління (менеджменту), яка була організована Центром Сучасного Управління ІРУС. Серед 30 призерів і лауреатів міської олімпіади – 7 учнів ліцею, які отримали дипломи та офіційні рекомендації. Прокопчук Д., учень 11-ЕП класу, став переможцем олімпіади, отримав знак «Золота булава», диплом, рекомендацію, показавши найкращий результат серед усіх учасників. Керівник групи – Гречушкіна Г.П.
 • У конкурсі творів, присвячених здобуттю суверенітету, збереженню територіальної незалежності України, взяли участь 5 ліцеїстів. Робота Заїки А., учня 9-Ю класу, посіла ІІІ місце у районному етапі.
 • Першість району у змаганнях з вогневої підготовки «Снайпер столиці» - 4 місце: Морастирський С., Коломієць В.
 • Першість району з військового багатоборства – 3 місце: Реп`янчин О., Горський Д., Марченко Є.
 • Першість м.Києва з військового багатоборства – 3 місце : Реп`янчин О., Горський Д.
 • Першість м.Києва з багатоборства «Козак Challenge» - 1 місце: Монастирський С., Шарабура Є., Малюга Є., Реп`янчин О., Горський Д., Малов Б., Ільїн Д.
 • У 2014-2015 н.р. на базі Економіко – правового ліцею пройшли педагогічну практику студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

  На базі ліцею були проведені:

  1 Захист науково – дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2014р)

  2. Науково-практичний семінар для заступників директорів м.Києва на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2015)

  3. Науково-практичний семінар для заступників директорів району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (лютий 2015)

  4. Районний етап конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Правознавство»

  5. Правова вікторина - брейн-ринг «Ти - людина, отже, ти маєш права!» для учнівського самоврядування району.

  Вчителі ліцею брали активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання: загальна кількість друкованих праць вчителів ЕПЛ у 2014-2015 н.р. – 6

  Орлова О.М.

  1. Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО.

  К.Літера, ЛТД, 2014.

  2. Українська література: Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів / В.Мелешко, І.Радченко, О.Орлова, А.Панченков. 2014, К.: Літера ЛТД

  Жеміоніс І.Б.

  1 «Світ людей у новелі Р.Д.Бредбері «Усмішка»// «Всесвітня література в школах України», №4, 2015

  Резніченко Т.Ю.

  1. Тематично-ігровий інтегрований урок із фізкультури й основ здоров’я. 7-8 –мі класи. // Здоров’я та фізична культура. № 22, листопад 2014.

  Діденко Т.В.

  1. 1939 - 1945. Пам'ятаємо.// Методичний портал http://metodportal.com/node/34934

  Смакоуз Т.В.

  Рецензії на рукописи (12 рукописів), подані до комісії на присвоєння грифа «Рекомендовано» (Комісія з біології, екології та природознавства Науково-методичної ради з питань освіти і науки України)

  2015 – 2016

  Протягом 2015-2016 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково-методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ – технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

  За підсумками ДПА 2015-2016н.р. 3 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», Ерудити предметних олімпіад, НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців, урок – завжди творчість, технологія SMART на уроках математики, рейтингова система: аналіз та вдосконалення.

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 35% кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін.

  Регулярними стали інтерв’ю учнів ліцею для національного радіо.

  Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 12.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

  В рамках програми інтелектуальних ігор «Інтелект» Київського Міжнародного університету

  1. «Ерудити правознавства», де команда ЕПЛ посіла І місце;

  2. Інтелектуальна гра «Mr. Know-Аll», де команда ліцею посіла ІІ місце.

  • 12 учнів ліцею взяли участь у Всеукраїнській грі «Соняшник» та нагороджені дипломами. Координатор програми - Вовк О.О.
  • 35 учні взяли у часть у «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови.
  • У конкурсі творів на правову тематику -10 учасників.
  • Конкурс «Омбудсмен». 2 учнів посіли ІІ місце
  • Участь у конкурсі на кращий web-сайт навчального закладу України. Ліцей увійшов до першої 20-ти з поміж більше 1800 учасників.
  • проект ”Партнерство в освіті” (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • проект „Закордонна українська школа. (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • проект „Класна школа». (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • Під керівництвом Кошеля Д.М., педагога-організатора, учні ліцею посіли І місце в районному етапі мистецьких конкурсів: вокальне мистецтво та вокально – інструментальне мистецтво.
  • Під керівництвом вчителя ліцеїсти брали участь у конкурсі «Таланти твої, Деснянщино». Учні-переможці отримали почесні грамоти.

  Вчителі та учні брали активну участь у програмах та проектах:

  – «STEM – професія майбутнього». Навчальний заклад переміг у конкурсі та отримав приз- активатор мультимедійної поверхні.

  – «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови. 35 учнів ліцею брали участь та отримали дипломи учасників конкурсу.

  ЕПЛ посів ІІ місце у районному етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

  На базі ліцею були проведені заходи районного та міського рівнів

  1. Захист науково–дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2015 р.)

  2. Науково-практичний семінар для слухачів школи резерву заступників директорів Деснянського району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2016)

  3. Жеміоніс І.Б. – семінар для вчителів світової літератури закладів освіти м.Києва (листопад 2015, грудень 2015 р.).

  2016 – 2017

  Протягом 2016-2017 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково-методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ–технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

  За підсумками ДПА 2016-2017 н.р. 1 учениця ліцею нагороджена золотою медаллю.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», «Ерудити предметних олімпіад», «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців», «Урок – завжди творчість», «Технологія SMART на уроках математики», «Рейтингова система: аналіз та вдосконалення», «Хмарно орієнтоване середовище у ліцеї».

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 38% кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін: 47 перемого у районному етапі, 9 – у міському етапі. В

  исокі результати мають ліцеїсти та їхні педагогічні керівники МАН: 11 перемог у районному етапі, та 4 – у міському.

  Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 14.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

 • «STEM – професія майбутнього» – учні 10-х класів, І місце у Києві.
 • «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови. 33 учня ліцею брали участь та отримали дипломи учасників конкурсу (фонд «Династія»)
 • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 15 учнів. Керівник – Вовк О.О.
 • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 15 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
 • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 15 учнів. Керівник – Смакоуз Т.В.
 • «Грінвіч». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 15 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
 • «Інтелект-турнір», перемога у районному етапі, участь у фіналі міського етапу. Керівник – Кошель Д.М.
 • Конкурс авторської пісні – ІІ місце у районному етапі. Керівник – Кошель Д.М.
 • «Кришталева тура» – ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
 • Фестиваль «Київ – місто моє» – Номінація «Кращий авторський вірш» Бобко А. ( 10 кл.) – ІІ місце у міському етапі.
 • «Поетична весна» – троє учнів посіли ІІІ місце у районному етапі. Керівник – Жеміоніс І.Б.
 • Змагання з вогневої стрільби – ІІІ місце у районному етапі ( ліцеїсти та вчителі)
 • Районний конкурс «Омбудсмен» – Номінація «Свобода віросповідання»: I місце – Очкін Дмитро, учень 10 клас; Номінація «Свобода пересування» II місце – Карнарук Олена, учениця 11 класу; Номінація «Інформаційний простір і діти» II місце – Коваленко Дарія, учениця 11 класу. Керівник – Демідкін О.О.;
 • Троє учнів виступали на науковій економічній конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
 • Шестеро учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
 • «Клас ідея» – І місце у районному етапі. Керівники – Карський М.В., Гупало В.В., участь у міському етапі (Смиковський Лев)
 • ЕПЛ посів ІІ місце у районному етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

  На базі ліцею були проведені заходи районного та міського рівнів:

  1. Захист науково-дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2016 р.)

  2. Науково-практичний семінар для вчителів Деснянського району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2017)

  2017 – 2018

  Протягом 2017-2018 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково – методичної проблеми закладу «Сучасна освіта: шляхи реалізації наскрізних ліній нової української школи».

  За підсумками ДПА 2017-2018 н.р. 4 учнів ліцею нагороджені золотою медаллю, 1 учениця – срібною.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», «Ерудити предметних олімпіад», «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців», «Урок – завжди творчість», «Технологія SMART на уроках математики», «Рейтингова система: аналіз та вдосконалення», «Хмарно орієнтоване середовище у ліцеї».

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 95 % кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін: 93 перемоги у районному етапі, 12 – у міському етапі. Високі результати мають ліцеїсти та їхні педагогічні керівники МАН: 5 перемог у районному етапі, та 3 – у міському.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та  Всеукраїнських конкурсах:

  • «STEM –професія майбутнього» - учні 10-х класів.
  • Проект “HEALTHY SCHOOLS” – фіналісти, 4 місце у Всеукраїнському етапі.
  • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Вовк О.О.
  • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 25 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
  • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 40 учнів. Керівник – Кушнір М.М., Смакоуз Т.В.
  • «Грінвіч». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
  • «Кенгуру». Всеукраїнська гра з математики. Брали участь 26 учнів. Керівник – Мельник І.П.
  • Конкурс авторської пісні – І місце у районному етапі. Керівник – Кошель Д.М.
  • «Кришталева тура» –– ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
  • Фестиваль «Київ – місто моє» - Номінація «Кращий авторська пісня» Бобко А. ( 11 кл.) – І місце у міському етапі.
  • Змагання з вогневої стрільби – І та ІІІ місце у районному етапі ( ліцеїсти та вчителі). Керівник – Медвецький Ю.О.
  • Районний конкурс «Омбудсмен» - Баланчук Яна, 9 клас –І місце,
  • Кецкало Людмила, 9 клас – І місце, Полоз Лілія, 9 клас – ІІ місце. Керівник - Демідкін О.О.;
  • Троє учнів виступали на науковій економічній конференції . Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • Четверо учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи» - 9 дипломантів, 1 гран-прі. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Київський вальс» - ІІ місце у районі;
  • Військо-патріотична гра «Сокіл «Джура»» - ІІ місце у районі.
  • II місце – Районний конкурс патріотичної пісні «Україна від А до Я»
  • І місце – Змагання з армреслінгу (районний етап)
  • Спеціальний приз за краще авторське виконання пісні у V Відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пам'ять серця» (пісенний конкурс) до Дня Пам‘яті та Примирення
  • І місце - Районний конкурс на кращу систему правової освіти
  • Участь у конкурсі на кращий web-сайт навчального закладу України.

  Заходи, що були проведені на базі ліцею.

  1. Захист науково – дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2017 р.)
  2. Майстер-клас “Нова українська школа: використання ІКТ, міжпредметних звязків для формування навичок ХХІ століття” для вчителів української мови та літератури міста Києва (листопад 2017)
  3. Науково-практичний семінар для керівників та заступників директорів закладів освіти міста Києва «Імідж навчального закладу: теорія і практика» (березень 2018)

  2018 – 2019

  Протягом 2018-2019 навчального року робота педагогічного колективу економіко-правового ліцею була спрямована на аналіз та результативність науково-методичної проблеми закладу «Сучасна освіта: шляхи реалізації наскрізних ліній нової української школи».

  У рамках реалізації програми вдосконалення освітнього процесу в економіко-правовому ліцеї продовжилась робота педагогічного колективу по створенню відкритої, впорядкованої, гармонійної, цілісної системи навчання, яка гарантує міцність знань учнів та максимальний розвиток їх природних здібностей в умовах профільного навчання.

  Над удосконаленням професійної компетентності учителів ліцею працювали стаціонарні та динамічні творчі групи:

  • «Ерудити предметних олімпіад». Основне завдання: організація роботи з обдарованими учнями в напрямку проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Підготовка та проведення науково – практичної конференції.

  Керівник групи – ЗДНВР Орлова О.М.

   

  • «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців». Основне завдання:
  • організація роботи НТУ, широке залучення учнів ліцею для роботи в секціях, проектних групах, написанні та захисті робіт МАН.

  Керівник групи – ЗДНВР Орлова О.М.

   

  • ІКТ в ЕПЛ (впровадження елементів дистанційного навчання). Основне завдання: вироблення інноваційного стилю діяльності, розвиток творчого потенціалу всього колективу, підвищення креативного освітнього рівня навчального закладу.

  Керівник групи ЗДНВР Лисенко Т.І.

   

  • «Урок – завжди творчість». Основне завдання: Вивчити особливості програмного матеріалу суміжних предметів, можливості інтеграції курсів, генералізації знань для переходу до їх нового рівня – мета предметності.

  Керівник групи – Жеміоніс І.Б. – вчитель зарубіжної літератури вищої категорії, учитель – методист.

   

  • Технологія SMART Notebook на уроках математики. Основне завдання: Вивчення можливостей програми SMART Notebook для використання при підготовці до уроків математики, розробка уроків.

  Керівник групи Лисенко Т.І. – ЗДНВР, вчитель математики вищої категорії, учитель-методист створила кабінет – творчу лабораторію для розповсюдження ППД, напрацювань і надбань.

   

  • «STEM – професія майбутнього». Основне завдання: ознайомлення учнів 10-х класів з різними напрямками роботи під час відвідування майстер-класів, семінарів, практичних занять у компанії «SAP», створення та робота у проекті «Ліцейна атмосфера».

  Керівники групи ЗДНВР Лисенко Т.І., Гупало В.В., вчитель інформатики ліцею.

   

  • «Рейтингова система - у дії, аналіз та вдосконалення». Основне завдання: проаналізувати можливості рейтингової системи оцінки діяльності учнів ліцею для стимулювання навчання, залучення ліцеїстів до науково-дослідницької, громадської, творчої діяльності та стимулювання ініціативи, що безпосередньо сприяє самовизначенню особистості ліцеїста. Розробити та впровадити корективи для підвищення ефективності рейтингової системи.

  Керівник групи – ЗДВР Скриннік М.В.

   

  Участь у реалізації національних, державних та регіональних програмах:

  1. Всеукраїнська антиалкогольна програма «Сімейна розмова»;
  2. ПРООН/ЮНЕЙДС “Сприяння просвітницькій роботі “Рівний-рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”.

  Вчителі ліцею брали активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання: загальна кількість друкованих праць вчителів ЕПЛ у 2018-2019 н.р. – 3.

  1. Орлова О.М. Українська мова і література: Підготовки до ЗНО. 2018. І. Радченко, О. Орлова К.: Літера ЛТД, – 2018.
  2. Орлова О.М. Українська мова і література: Підготовки до ЗНО. 2019. І. Радченко, О.Орлова К.: Літера ЛТД, – 2019.
  3. Жеміоніс І.Б. «Всесвітня література в школах України», № 3, 2018.

  4.Жеміоніс І.Б. Нехай не згаснуть наші смолоскипи. Урок за творчістю Пауля Целана. «Всесвітня література в школах України», № 5, 2018.

   

  Апробація підручників, програм.

  1. Електронні підручники з англійської мови : Choices with My English Lab pre-intermediate Pearson, Choices with My English Lab intermediate Pearson.

  Апробацію проводила вчитель англійської мови вищої категорії Придорожко В.В.

  За авторськими програмами в ліцеї працюють:

  1. Кушнір М.М. Програма курсу “Валеологія” для 8–11 класів.

  Учні та вчителі ліцею брали активну участь в програмах та проектах (районного, міського, республіканського та міжнародного рівнів).

  • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Вовк О.О.
  • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 50 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
  • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 40 учнів. Керівник – Кушнір М.М., Смакоуз Т.В.
  • «ПАЗЛ». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
  • «Кришталева тура»- ІІ та ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
  • П’ятеро учнів виступали на науковій економічній конференції . Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • П’ятеро учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Київський вальс» - ІІІ місце у районі;
  • Військо-патріотична гра «Сокіл «Джура»» - ІІІ місце у районі. –Медвецький Ю.О., Резніченко Т.Ю., Гупало В.В.

  У ліцеї було проведено ІІ та ІІІ Всеукраїнську інтернет-олімпіаду проекту «На урок», загальна кількість учасників – 80% ліцеїстів, з них 52% отримали дипломи переможців І-ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня. Переможці були нагороджені дипломами та грошовими винагородами від Благодійного фонду сприяння розвитку ЕПЛ.

  У ліцеї була проведена науково-практична конференція “За результатами І етапу Всеукраїнської олімпіади, презентація кращих робіт та ідей ліцеїстів”.

  Всього в олімпіадах ліцейного етапу взяли участь 159 ліцеїстів, що складає більше 65 % від загальної кількості учнів.

  У ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь 89 учнів ліцею – призерів ліцейного етапу, 97 призових місць вибороли ліцеїсти у районному етапі.

  У ІІІ (міському) етапі ВУО здобули 18 призових місць.

  З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи у 2018-2019 навчальному році ліцеїсти беруть участь у роботі НТУ “Ліцейний науковець”, де в 18 секціях працює більше 90 учнів ліцею.

  Всього в ліцейному етапі конкурсу взяли участь 22 ліцеїсти, що складає 10 % від загальної кількості учнів. Журі конкурсу рекомендувало 7 робіт для участі в районному конкурсі – захисті МАН «Дослідник». Найбільше робіт представлено з правознавства, економіки. Загальна кількість учнів-учасників районного етапу – 7. У районному етапі здобули 6 призових місць.

  Призерами ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницькіх робіт учнів-членів МАН у 2018–2019 н.р. стали 2 ліцеїстів.

  Версія для друку


  Інші теми розділу "Про ліцей":

  Слово директора
  Офіційні документи
  Звіти
  Звіти про надходження та використання бюджетних і благодійних коштів
  Вартість навчання
  Додаткові освітні послуги
  Правила поведінки для учнів ліцею
  Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти
  Вакансії
  Ліцей сьогодні
  Структура управління ліцеєм
  Педагогічний колектив
  Умови вступу. Вільні місця
  Партнерські зв’язки
  Дошка оголошень
  Новини

  Звертайтесь за телефонами :

  phone (044) 513-07-67
  e-mail:


  Пошук по сайту


  Дошка оголошень

  Шановні батьки!

  4 червня о 10:00 – вступні випробування для вступу до 9 класів (на вільні місця) та 10-х класів за профілями:

  • математично-економічний (іспити з української мови та математики);

  • історико-правовий (іспити з української мови та історії України);

  • інформаційно-лінгвістичний (іспити з української мови та англійської мови).

  Демонстраційні завдання є на сайті! Учні мають бути з учнівськими квитками!

  ВСТУП 2024-2025


  Затверджено список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва


  Онлайн-курс Кіберпростір та кібербезпека


  Можеш допомогти та прихистити переселенця?

  Шукаєш тимчасовий безкоштовний прихисток для себе та своєї сім?ї?


  Список літератури на літо


  попередній Список літератури

  зарубіжна література

  українська література


  Інформація щодо замовлення учнівських квитків


  Всеукраїнська школа онлайн-2020-2021
  lms.e-school.net.ua


  Мінна безпека


  Розклад роботи гуртків та спортивних секцій


  Громадський інспектор з охорони прав дитини Економіко-правового ліцею – практичний психолог
  Максименко Марина Ігорівна,
  тел. (044) 513-07-67


  Уповноважена особа з питань протидії насильству і булінгу Економіко-правового ліцею – заступник директора з навчально-виховної роботи
  Скриннік Мирослава Віталіївна,
  тел. (044) 513-07-67


  електронна скринька     Велике серце ЕПЛ  вгору сторінки

  Контактна інформація