Про ліцей ⇒ Історія ліцею

01.09.1997 – 1998

Відкрив свої двері Економіко-правовий ліцей на базі СЗШ №212. До ліцею прийнято 173 учні, які навчалися у шести класах. Засновником і першим директором стала молодий енергійний педагог, вчитель вищої категорії Гольцова Валентина Петрівна.

Рік становлення педагогічного колективу, зародження ліцейних традицій, партнерських зв’язків з вищими навчальними закладами міста, республікою Польща, запровадження різноманітних свят, театру «Перевесло». Це рік державотворення: створено герб ліцею, учнівську організацію «Ліцейний парламент».

1998 – 1999

Рік тісної співпраці з Економічним ліцеєм м. Тихи (республіка Польща), зустрічі з Генеральним консулом України у республіці Польщі, Спілкою поляків в Україні. Велика увага приділялась вшануванню народних традицій, звичаїв українського народу.

Перший випуск — 42 випускники, з яких 9 медалісти. В ліцеї вже вісім класів

1999 – 2000

Ліцей очолила Морозова Лідія Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти України.

Це був рік створення навчально-матеріальної бази ліцею, вирішення кадрових питань, створення педагогічного колективу.

2000 – 2001

Ліцей переїхав у нове, більш просторе приміщення на базі СЗШ. №192. Після капітального ремонту вільних приміщень цієї школи, продовжує працювати над створення навчально-матеріальної бази, покращення умов навчання ліцеїстів.

2001 – 2002

Ліцей має вже десять класів, близько 300 учнів.

Рік створення нових ліцейних традицій: з’являється Свято ліцейної родини, яке проходить в день посвяти учнів у ліцеїсти. Проходить це свято у лісі з богатирськими іграми – змаганнями, численними конкурсами, піснями та незмінною традицією – найсмачнішою кашею.

З’являється ліцейний прапор, гімн, девіз.

В колектив приходять нові педагоги, а з ними творчі ідеї, нові підходи до навчання та виховання.

2002 – 2003

Становлення педагогічного колективу. Створена адміністративна команда ліцею. Ліцеїсти посідають призові місця на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з базових дисциплін. Удосконалюється навчально-матеріальна база. З’являються нові угоди з ВУЗами.

Батьки ліцею, об’єднавши свої зусилля, створюють благодійну організацію «Фонд сприяння розвитку Економіко-правового ліцею»

2003 – 2004

Бути здоровим – це престижно. Ліцей бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Школа сприяння здоров’ю» і співпрацює з Українським інститутом екології людини. З’являється тренажерна зала або кімната здоров’я. Вчитель біології Кушнір Майя Михайлівна стає переможцем серед учителів місті Києва і лауреатом ІІІ Всеукраїнського етапу «Вчитель року-2004».

В ліцеї з’являються: стіннівка «Ліцейний телеграф» та друкована газета «Ліцейний вісник».

У конкурсі «Взаєморозуміння в Європі через спорт» отримано призові місця:

 • номінація малюнки. І місце - Луценко Роман, Ахріменко Ольга. ІІ місце - Придорожко Настя, Якубенко Олександр, Штерн Поліна.
 • номінація фоторепортаж. І місце «Футбольне обличчя України в Європі» - за активну участь у конкурсі відзначено ліцей.

2004 – 2005

З’являється нова традиція вшанування ліцейної еліти: переможців МАН (Малої академії наук), предметних олімпіад, відмінників в день Наума покровителя учнів і навчанні. Продовжує працювати товариство «Ліцейний науковець», ліцеїсти стають переможцями ІІ та ІІІ турів МАН. В ліцеї активно запроваджуються нові інформаційні та проектні технології у навчанні

Конкурси

 • Конкурс ім. П.Яцика 1 місце в районі.
 • Конкурс учнівської творчості номінація література 1 місце.

2006 – 2007

Ліцей визначає рік, як рік милосердя. Ліцеїсти залучаються до участі у благодійних акціях та русі милосердя – вони часті гості підшефного закладу - дитячого будинку «Берізка». Відвідують Будинок ветеранів праці, допомагають дітям – інвалідам.

Ліцей стає учасником громадської акції «Флагман сучасної освіти України» та серед 180 навчальних закладів України занесений до однойменної літописної книги.

Приймає найактивнішу участь у акції вшанування пам’яті ветеранів Великої Вітчизняної війни «Солдатський платок».

Продовжується партнерство із сільськими школами.

Конкурси

 • Конкурс ім. П. Яцика - 3 учні.
 • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості - 1 учень.
 • Зароджується КВК старшокласників.
 • Конкурс-огляд загонів ЮІР: юних пожежників - ІІІ м., огляд художньої само діяльності - І м.

2007 – 2008

Ліцей святкує свій ювілей – 10 років від заснування. Свято проходить у актовій залі КНТЕУ за участю гостей з Міністерства освіти і науки, управління освіти Деснянського району, колег зі шкіл, випускників минулих років, батьків.

В ліцеї активно працює Піклувальна рада та Рада батьків. Часто самі батьки є ініціаторами цікавих та корисних справ (театр «Березіль», театр-студія КВК, день Св. Валентина, Новорічний бал-маскарад, заміські екскурсії і т.ін.).

Продовжується оновлення навчально-матеріальної бази сучасними технічними засобами навчання.

Учитель української мови та літератури ліцею Радченко Ірина Олегівна посіла І місце в місті Києві і 2-е на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Вона створила лабораторію мультимедійних засобів навчання з української мови та літератури, проводить на базі ліцею семінари для колег-філологів району та міста.

2008 – 2009

Ліцей продовжує бути лабораторією мультимедійних засобів навчання української мови (вч. Орлова О.М.)

Активно працює психологічна служба на чолі з практичним психологом Єргієвою Л.В.

Конкурси

 • Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти – колектив ЕПЛ – ІІ м. р-н.
 • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» номінація літературно – музично-спортивних міні-композицій – 1-е місце.
 • Конкурс плакатів – 1-е місце.
 • Конкурс фото- та художніх робіт – 1-е місце, переможцем у всіх номінаціях усього конкурсу стала команда Імпульс ЕПЛ.
 • Всеукраїнський просвітницько-патріотичний конкурс щодо вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р. «Пам'ять народу» – ІІ м.

2009 – 2010

В ліцеї з’явився радіовузол, що дало можливість музичних дзвінків, різноманітних радіопередач.

2010 – 2011

З’являється вокально-інструментальний ансамбль (керівник, вчитель музичного мистецтва Лопухов О.Л.), який завойовує 2 місце в місті Києві на огляді колективів.

Ліцей посів І місце з багатоборства у Спартакіаді допризовної та призовної молоді району (предмет «Захист Вітчизни», учень – Безкопильний Олександр, вчитель Дуля О.І.).

Театр-студія КВК переможець районного конкурсу «Юний пожежник» (керівник Мієнко М.К.).

Конкурси

 • Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання у ЗНЗ ІІ м. район.
 • Міжнародний конкурс з укр. мови ім. П. Яцика (3 учні).
 • Науково-дослідницька робота з екології – Смакоуз Т.В.
 • Міська спартакіада з військового семиборства. Безкопильний Олександр в складі міста.

2011 – 2012

ЕПЛ посів ІІ місце у міському етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

Значно зріс якісний склад учителів. Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею, участь у національному проекті «Відкритий світ». Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», Ерудити предметних олімпіад, НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців, урок – завжди творчість, технологія SMART на уроках математики, рейтингова система: аналіз та вдосконалення.

Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 35% кількість призерів районного етапу МАН.

Регулярними стали інтерв’ю учнів ліцею для національного радіо.

Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 10.

Невід’ємною складовою освітнього процесу в ліцеї стає комп’ютеризація: підключено до мережі Internet комп’ютерні класи, спецкабінети, адміністрація; комп’ютерна верстка ліцейної газети «Ліцейний вісник» – основного органу Прес-центру.

Колектив ліцею став учасником програми «Школи-новатои», ініціатором впровадження якої є компанія Microsoft за сприяння Міністерства освіти і науки України.

ВІА «Astro» посів І місце в районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності в номінації «Вокально-інструментальне мистецтво».

В Х Міському фестивалі авторської пісні та співаної поезії учениця 11 класу посіла ІІ місце в номінації «Діти цивілізації».

Ліцей є постійним учасником конкурсу «Діалог держав».

2012 – 2013

Шишкарьова Тетяна Валентинівна — вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист посіла І місце в місті Києві в конкурсі «Учитель року-2013» в номінації «Інформатика»

Відповідно до профілю в ліцеї в експериментальному порядку створено мультипрофільний клас — економіко-правовий.

Навчально-виховний процес в ліцеї забезпечено новітніми ТЗН в достатньому обсязі.

За підсумками ДПА 12 учнів нагороджено золотою медаллю, 1 — срібною.

Якісний склад вчителів підвищився на 19%. Шишкарьова Тетяна Валентинівна — вчитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист посіла І місце в місті Києві в конкурсі «Учитель року-2013» в номінації «Інформатика».

Каракаш Юля, учениця 11 класу, отримала персональну стипендія Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей м.Києва.

Ознайомлення з системою дистанційного навчання учнів.

Широко впроваджуються в ліцеї інтегровані електронні комплекси для знз, завдяки участі у програмі «Школи-новатори».

Ліцей пройшов атестацію з відзнакою до 2023 року.

2013 – 2014

У 2013-2014 н.р. в Економіко-правовому ліцеї продовжено експериментально-дослідницьку роботу за програмою мультипрофільного навчання (ІІ етап – адаптаційно-коригуючий).

За підсумками ДПА 2013-2014 н.р. 10 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю та 3 – срібною.

Ліцей є учасником загальнонаціонального проекту «Відкритий світ».

Колектив ЕПЛ – учасник програми «Школи-новатори», ініціатором упровадження якої є компанія «Майкрософт Україна». Матеріали вчителів Орлової О.М., Сухорукової А.М., представлені у конкурсі «Вчитель-новатор», отримали срібний та бронзовий рівень.

У ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь 60 учнів ліцею, серед них 47 призерів.

Загальна кількість учнів-учасників районного стану МАН 20, з них призерами стало 15 учнів, у міському етапі – 12 переможців.

У конкурсі Головного управління юстиції у м. Києві на найкращий твір на правову тематику брало 9 учнів ЕПЛ 10-11-х класів. 5 робіт стали призерами районного етапу та брали участь у міському етапі конкурсу.

Грамотою за високий результат у міській олімпіаді з математики нагороджено Реп`янчина Олександра, учня 9-Е класу.

У Всеукраїнський конкурсі дитячої творчості «Очима дитини – про бюджет країни»: номінація художня творчість – І місце посіла учениця 8-Ю класу Дейнека Інна.

24 учні ліцею брали участь у Всеукраїнській грі «Соняшник» та нагороджені дипломами. Координатор – Вовк О.О.- вчитель української мови та літератури.

31 ліцеїст брали участь у Всеукраїнській грі «Патріот» та нагороджені дипломами. Координатор – Шульга Т.О.- заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури.

11 учнів 9-Ю класу взяли участь у VІ Юнацькій конференції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника «Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом». Доповіді – презентації усіх учасників опубліковано окремим збірником. Координатор – Долина О.І., вчитель художньої культури, бібліотекар ліцею.

Міжнародний конкурс епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини» (міський етап) – І місце посів Гайдай Василь, учень

10 –Е класу, ІІІ місце – Гурін Анна, учениця 10-Ю класу.

ІV міський фестиваль-конкурс «Маю честь» (дипломант конкурсу – Бойченко Дмитро, учень 11-ЕП класу)

Всього у конкурсах різних рівнів брало участь більше 40 % ліцеїстів.

На базі ліцею були проведені:

- розважально-інтелектуальний квест для учнів 5-9 класів навчальних закладів Деснянського району;

- Міжнародна конференція «Пам'ять крізь віки» ( за участю групи дітей з Білорусії);

- Районний семінар-тренінг для вчителів правознавства «Молодь за права людини» за участю міжнародної громадської організації «Молодь за права людини».

Психолог ліцею Єргієва Л.В. Веде постійну рубрику «Психологічна консультація» у журналі «Моя історія».

Вчитель Смакоуз Т.В – член комісії з біології, екології та природознавства науково-методичної ради з питань освіти МОН України, підготувала рецензії на 12 рукописів, які подано до комісії на присвоєння грифу «Рекомендовано»

2014 – 2015

Протягом 2014-2015 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково –методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ – технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

У 2014-2015 н.р. було продовжено експериментально-дослідну роботу за темою: «Впровадження мультипрофільного навчанн в Економіко-правовому ліцеї ІІ - ІІІ ступеня Деснянського району м. Києва»

Термін: 2013-2017 р.р.

ІІІ етап – практичний

За підсумками ДПА 2014-2015 н.р. 6 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю та 4 – срібною.

Вчителі ліцею активно поширювали свій досвід на різноманітних семінарах, тренінгах, конференціях, конкурсах району та міста.

Орлова О.М. брала участь та посіла І місце у районному етапі конкурсу «Учитель року -2015»(українська мова та література).

Педагоги ліцею продовжили роботу по реалізації особистісного творчого потенціалу учнів. З метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді було проведено І етап учнівських олімпіад з базових дисциплін під керівництвом творчої групи вчителів «Ерудити предметних олімпіад»

Всього в олімпіадах взяли участь більше 120 ліцеїстів, що складає більше 50% від загальної кількості учнів.

В ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь більше 50 учнів ліцею – призерів ліцейного етапу, з них призерами стали 17 учнів.

Слід відмітити, що нема жодного основного предмету, які викладаються в ліцеї, з якого б учні не показали призовий результат.

З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи у 2014-2015 навчальному році ліцеїсти брали участь у роботі НТУ “Ліцейний науковець”, де в 18 секціях працє більше 70 ученів ліцею. Для організації роботи та проведення ліцейного етапу конкурсу- захисту МАН в ліцеї було створено координаційну раду, яка призначила педагогічних керівників для учнів, що виконували дослідницькі роботи, провела до 10 - 11 грудня науково – практичні конференції та визначила роботи, які брали участь в районному етапі конкурсу – захисту МАН 23-24 грудня. Загальна кількість учасників ліцейного етапу – 21.

Журі І (районного) етапу конкурсу – захисту визначило призерами 13 робіт учнів ЕПЛ.

Активну участь брала команда учнів ліцею в міському етапі Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади та конкурсу – захисту МАН

Загальна кількість призових місць в міському етапі - 5

Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

 • В рамках програми інтелектуальних ігор «Інтелект» Київського Міжнародного університету
 • «Судові дебати», де команда ЕПЛ посіла І місце;
 • Інтелектуальна гра « Mr. Knoy-Аll», де команда ліцею посіла ІІІ місце.
 • 10 учнів ліцею взяли участь у Всеукраїнській грі « Патріот» та нагороджені дипломами. Координатор програми - Вовк О.О.
 • 63 учні взяли участь у Першій міській у м.Києві олімпіаді серед старшокласників з сучасного управління (менеджменту), яка була організована Центром Сучасного Управління ІРУС. Серед 30 призерів і лауреатів міської олімпіади – 7 учнів ліцею, які отримали дипломи та офіційні рекомендації. Прокопчук Д., учень 11-ЕП класу, став переможцем олімпіади, отримав знак «Золота булава», диплом, рекомендацію, показавши найкращий результат серед усіх учасників. Керівник групи – Гречушкіна Г.П.
 • У конкурсі творів, присвячених здобуттю суверенітету, збереженню територіальної незалежності України, взяли участь 5 ліцеїстів. Робота Заїки А., учня 9-Ю класу, посіла ІІІ місце у районному етапі.
 • Першість району у змаганнях з вогневої підготовки «Снайпер столиці» - 4 місце: Морастирський С., Коломієць В.
 • Першість району з військового багатоборства – 3 місце: Реп`янчин О., Горський Д., Марченко Є.
 • Першість м.Києва з військового багатоборства – 3 місце : Реп`янчин О., Горський Д.
 • Першість м.Києва з багатоборства «Козак Challenge» - 1 місце: Монастирський С., Шарабура Є., Малюга Є., Реп`янчин О., Горський Д., Малов Б., Ільїн Д.
 • У 2014-2015 н.р. на базі Економіко – правового ліцею пройшли педагогічну практику студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

  На базі ліцею були проведені:

  1 Захист науково – дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2014р)

  2. Науково-практичний семінар для заступників директорів м.Києва на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2015)

  3. Науково-практичний семінар для заступників директорів району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (лютий 2015)

  4. Районний етап конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Правознавство»

  5. Правова вікторина - брейн-ринг «Ти - людина, отже, ти маєш права!» для учнівського самоврядування району.

  Вчителі ліцею брали активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання: загальна кількість друкованих праць вчителів ЕПЛ у 2014-2015 н.р. – 6

  Орлова О.М.

  1. Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО.

  К.Літера, ЛТД, 2014.

  2. Українська література: Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів / В.Мелешко, І.Радченко, О.Орлова, А.Панченков. 2014, К.: Літера ЛТД

  Жеміоніс І.Б.

  1 «Світ людей у новелі Р.Д.Бредбері «Усмішка»// «Всесвітня література в школах України», №4, 2015

  Резніченко Т.Ю.

  1. Тематично-ігровий інтегрований урок із фізкультури й основ здоров’я. 7-8 –мі класи. // Здоров’я та фізична культура. № 22, листопад 2014.

  Діденко Т.В.

  1. 1939 - 1945. Пам'ятаємо.// Методичний портал http://metodportal.com/node/34934

  Смакоуз Т.В.

  Рецензії на рукописи (12 рукописів), подані до комісії на присвоєння грифа «Рекомендовано» (Комісія з біології, екології та природознавства Науково-методичної ради з питань освіти і науки України)

  2015 – 2016

  Протягом 2015-2016 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково-методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ – технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

  За підсумками ДПА 2015-2016н.р. 3 учнів ліцею нагороджено золотою медаллю.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», Ерудити предметних олімпіад, НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців, урок – завжди творчість, технологія SMART на уроках математики, рейтингова система: аналіз та вдосконалення.

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 35% кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін.

  Регулярними стали інтерв’ю учнів ліцею для національного радіо.

  Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 12.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

  В рамках програми інтелектуальних ігор «Інтелект» Київського Міжнародного університету

  1. «Ерудити правознавства», де команда ЕПЛ посіла І місце;

  2. Інтелектуальна гра «Mr. Know-Аll», де команда ліцею посіла ІІ місце.

  • 12 учнів ліцею взяли участь у Всеукраїнській грі «Соняшник» та нагороджені дипломами. Координатор програми - Вовк О.О.
  • 35 учні взяли у часть у «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови.
  • У конкурсі творів на правову тематику -10 учасників.
  • Конкурс «Омбудсмен». 2 учнів посіли ІІ місце
  • Участь у конкурсі на кращий web-сайт навчального закладу України. Ліцей увійшов до першої 20-ти з поміж більше 1800 учасників.
  • проект ”Партнерство в освіті” (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • проект „Закордонна українська школа. (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • проект „Класна школа». (міжнародне співробітництво). Керівник – Діденко Т.В.
  • Під керівництвом Кошеля Д.М., педагога-організатора, учні ліцею посіли І місце в районному етапі мистецьких конкурсів: вокальне мистецтво та вокально – інструментальне мистецтво.
  • Під керівництвом вчителя ліцеїсти брали участь у конкурсі «Таланти твої, Деснянщино». Учні-переможці отримали почесні грамоти.

  Вчителі та учні брали активну участь у програмах та проектах:

  – «STEM – професія майбутнього». Навчальний заклад переміг у конкурсі та отримав приз- активатор мультимедійної поверхні.

  – «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови. 35 учнів ліцею брали участь та отримали дипломи учасників конкурсу.

  ЕПЛ посів ІІ місце у районному етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

  На базі ліцею були проведені заходи районного та міського рівнів

  1. Захист науково–дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2015 р.)

  2. Науково-практичний семінар для слухачів школи резерву заступників директорів Деснянського району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2016)

  3. Жеміоніс І.Б. – семінар для вчителів світової літератури закладів освіти м.Києва (листопад 2015, грудень 2015 р.).

  2016 – 2017

  Протягом 2016-2017 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково-методичної проблеми закладу «Інтеграційний підхід та використання ІКТ–технологій як необхідна складова якісної освіти, формування у ліцеїстів навичок ХХІ століття у сучасному освітньому просторі».

  За підсумками ДПА 2016-2017 н.р. 1 учениця ліцею нагороджена золотою медаллю.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», «Ерудити предметних олімпіад», «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців», «Урок – завжди творчість», «Технологія SMART на уроках математики», «Рейтингова система: аналіз та вдосконалення», «Хмарно орієнтоване середовище у ліцеї».

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 38% кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін: 47 перемого у районному етапі, 9 – у міському етапі. В

  исокі результати мають ліцеїсти та їхні педагогічні керівники МАН: 11 перемог у районному етапі, та 4 – у міському.

  Продовжуються зв’язки з вузами. Таких угод вже 14.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та Всеукраїнських конкурсах:

 • «STEM – професія майбутнього» – учні 10-х класів, І місце у Києві.
 • «Україна та світ». Перший молодіжно-культурний конкурс з англійської мови. 33 учня ліцею брали участь та отримали дипломи учасників конкурсу (фонд «Династія»)
 • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 15 учнів. Керівник – Вовк О.О.
 • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 15 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
 • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 15 учнів. Керівник – Смакоуз Т.В.
 • «Грінвіч». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 15 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
 • «Інтелект-турнір», перемога у районному етапі, участь у фіналі міського етапу. Керівник – Кошель Д.М.
 • Конкурс авторської пісні – ІІ місце у районному етапі. Керівник – Кошель Д.М.
 • «Кришталева тура» – ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
 • Фестиваль «Київ – місто моє» – Номінація «Кращий авторський вірш» Бобко А. ( 10 кл.) – ІІ місце у міському етапі.
 • «Поетична весна» – троє учнів посіли ІІІ місце у районному етапі. Керівник – Жеміоніс І.Б.
 • Змагання з вогневої стрільби – ІІІ місце у районному етапі ( ліцеїсти та вчителі)
 • Районний конкурс «Омбудсмен» – Номінація «Свобода віросповідання»: I місце – Очкін Дмитро, учень 10 клас; Номінація «Свобода пересування» II місце – Карнарук Олена, учениця 11 класу; Номінація «Інформаційний простір і діти» II місце – Коваленко Дарія, учениця 11 класу. Керівник – Демідкін О.О.;
 • Троє учнів виступали на науковій економічній конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
 • Шестеро учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
 • «Клас ідея» – І місце у районному етапі. Керівники – Карський М.В., Гупало В.В., участь у міському етапі (Смиковський Лев)
 • ЕПЛ посів ІІ місце у районному етапі конкурсу з правової освіти і правового виховання.

  На базі ліцею були проведені заходи районного та міського рівнів:

  1. Захист науково-дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2016 р.)

  2. Науково-практичний семінар для вчителів Деснянського району на тему: «Хмарно орієнтоване навчальне середовище в Економіко-правовому ліцеї» (січень 2017)

  2017 – 2018

  Протягом 2017-2018 навчального року робота педагогічного колективу Економіко-правового ліцею була спрямована на подальшу реалізацію науково – методичної проблеми закладу «Сучасна освіта: шляхи реалізації наскрізних ліній нової української школи».

  За підсумками ДПА 2017-2018 н.р. 4 учнів ліцею нагороджені золотою медаллю, 1 учениця – срібною.

  Вчителі ліцею беруть активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання, відкриті уроки, практичні семінари, конференції, які проводяться на базі ліцею. Створюються стаціонарні творчі групи вчителів, такі, як «Проект в дії», «Ерудити предметних олімпіад», «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців», «Урок – завжди творчість», «Технологія SMART на уроках математики», «Рейтингова система: аналіз та вдосконалення», «Хмарно орієнтоване середовище у ліцеї».

  Багато років ліцеїсти є активними учасниками у Всеукраїнських конкурсах. Зросла на 95 % кількість призерів районного етапу ВУО з базових дисциплін: 93 перемоги у районному етапі, 12 – у міському етапі. Високі результати мають ліцеїсти та їхні педагогічні керівники МАН: 5 перемог у районному етапі, та 3 – у міському.

  Активну участь брали учні ліцею і в різноманітних загальноліцейних, районних, міських та  Всеукраїнських конкурсах:

  • «STEM –професія майбутнього» - учні 10-х класів.
  • Проект “HEALTHY SCHOOLS” – фіналісти, 4 місце у Всеукраїнському етапі.
  • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Вовк О.О.
  • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 25 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
  • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 40 учнів. Керівник – Кушнір М.М., Смакоуз Т.В.
  • «Грінвіч». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
  • «Кенгуру». Всеукраїнська гра з математики. Брали участь 26 учнів. Керівник – Мельник І.П.
  • Конкурс авторської пісні – І місце у районному етапі. Керівник – Кошель Д.М.
  • «Кришталева тура» –– ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
  • Фестиваль «Київ – місто моє» - Номінація «Кращий авторська пісня» Бобко А. ( 11 кл.) – І місце у міському етапі.
  • Змагання з вогневої стрільби – І та ІІІ місце у районному етапі ( ліцеїсти та вчителі). Керівник – Медвецький Ю.О.
  • Районний конкурс «Омбудсмен» - Баланчук Яна, 9 клас –І місце,
  • Кецкало Людмила, 9 клас – І місце, Полоз Лілія, 9 клас – ІІ місце. Керівник - Демідкін О.О.;
  • Троє учнів виступали на науковій економічній конференції . Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • Четверо учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи» - 9 дипломантів, 1 гран-прі. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Київський вальс» - ІІ місце у районі;
  • Військо-патріотична гра «Сокіл «Джура»» - ІІ місце у районі.
  • II місце – Районний конкурс патріотичної пісні «Україна від А до Я»
  • І місце – Змагання з армреслінгу (районний етап)
  • Спеціальний приз за краще авторське виконання пісні у V Відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пам'ять серця» (пісенний конкурс) до Дня Пам‘яті та Примирення
  • І місце - Районний конкурс на кращу систему правової освіти
  • Участь у конкурсі на кращий web-сайт навчального закладу України.

  Заходи, що були проведені на базі ліцею.

  1. Захист науково – дослідницьких робіт МАН секції правознавства (районний етап – грудень 2017 р.)
  2. Майстер-клас “Нова українська школа: використання ІКТ, міжпредметних звязків для формування навичок ХХІ століття” для вчителів української мови та літератури міста Києва (листопад 2017)
  3. Науково-практичний семінар для керівників та заступників директорів закладів освіти міста Києва «Імідж навчального закладу: теорія і практика» (березень 2018)

  2018 – 2019

  Протягом 2018-2019 навчального року робота педагогічного колективу економіко-правового ліцею була спрямована на аналіз та результативність науково-методичної проблеми закладу «Сучасна освіта: шляхи реалізації наскрізних ліній нової української школи».

  У рамках реалізації програми вдосконалення освітнього процесу в економіко-правовому ліцеї продовжилась робота педагогічного колективу по створенню відкритої, впорядкованої, гармонійної, цілісної системи навчання, яка гарантує міцність знань учнів та максимальний розвиток їх природних здібностей в умовах профільного навчання.

  Над удосконаленням професійної компетентності учителів ліцею працювали стаціонарні та динамічні творчі групи:

  • «Ерудити предметних олімпіад». Основне завдання: організація роботи з обдарованими учнями в напрямку проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Підготовка та проведення науково – практичної конференції.

  Керівник групи – ЗДНВР Орлова О.М.

   

  • «НТУ ліцеїстів – школа майбутніх науковців». Основне завдання:
  • організація роботи НТУ, широке залучення учнів ліцею для роботи в секціях, проектних групах, написанні та захисті робіт МАН.

  Керівник групи – ЗДНВР Орлова О.М.

   

  • ІКТ в ЕПЛ (впровадження елементів дистанційного навчання). Основне завдання: вироблення інноваційного стилю діяльності, розвиток творчого потенціалу всього колективу, підвищення креативного освітнього рівня навчального закладу.

  Керівник групи ЗДНВР Лисенко Т.І.

   

  • «Урок – завжди творчість». Основне завдання: Вивчити особливості програмного матеріалу суміжних предметів, можливості інтеграції курсів, генералізації знань для переходу до їх нового рівня – мета предметності.

  Керівник групи – Жеміоніс І.Б. – вчитель зарубіжної літератури вищої категорії, учитель – методист.

   

  • Технологія SMART Notebook на уроках математики. Основне завдання: Вивчення можливостей програми SMART Notebook для використання при підготовці до уроків математики, розробка уроків.

  Керівник групи Лисенко Т.І. – ЗДНВР, вчитель математики вищої категорії, учитель-методист створила кабінет – творчу лабораторію для розповсюдження ППД, напрацювань і надбань.

   

  • «STEM – професія майбутнього». Основне завдання: ознайомлення учнів 10-х класів з різними напрямками роботи під час відвідування майстер-класів, семінарів, практичних занять у компанії «SAP», створення та робота у проекті «Ліцейна атмосфера».

  Керівники групи ЗДНВР Лисенко Т.І., Гупало В.В., вчитель інформатики ліцею.

   

  • «Рейтингова система - у дії, аналіз та вдосконалення». Основне завдання: проаналізувати можливості рейтингової системи оцінки діяльності учнів ліцею для стимулювання навчання, залучення ліцеїстів до науково-дослідницької, громадської, творчої діяльності та стимулювання ініціативи, що безпосередньо сприяє самовизначенню особистості ліцеїста. Розробити та впровадити корективи для підвищення ефективності рейтингової системи.

  Керівник групи – ЗДВР Скриннік М.В.

   

  Участь у реалізації національних, державних та регіональних програмах:

  1. Всеукраїнська антиалкогольна програма «Сімейна розмова»;
  2. ПРООН/ЮНЕЙДС “Сприяння просвітницькій роботі “Рівний-рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”.

  Вчителі ліцею брали активну участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду через фахові видання: загальна кількість друкованих праць вчителів ЕПЛ у 2018-2019 н.р. – 3.

  1. Орлова О.М. Українська мова і література: Підготовки до ЗНО. 2018. І. Радченко, О. Орлова К.: Літера ЛТД, – 2018.
  2. Орлова О.М. Українська мова і література: Підготовки до ЗНО. 2019. І. Радченко, О.Орлова К.: Літера ЛТД, – 2019.
  3. Жеміоніс І.Б. «Всесвітня література в школах України», № 3, 2018.

  4.Жеміоніс І.Б. Нехай не згаснуть наші смолоскипи. Урок за творчістю Пауля Целана. «Всесвітня література в школах України», № 5, 2018.

   

  Апробація підручників, програм.

  1. Електронні підручники з англійської мови : Choices with My English Lab pre-intermediate Pearson, Choices with My English Lab intermediate Pearson.

  Апробацію проводила вчитель англійської мови вищої категорії Придорожко В.В.

  За авторськими програмами в ліцеї працюють:

  1. Кушнір М.М. Програма курсу “Валеологія” для 8–11 класів.

  Учні та вчителі ліцею брали активну участь в програмах та проектах (районного, міського, республіканського та міжнародного рівнів).

  • «Соняшник». Всеукраїнська гра з української мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Вовк О.О.
  • «Sunflover». Всеукраїнська гра з зарубіжної літератури. Брали участь 50 учнів. Керівник – Жеміоніс І.Б.
  • «Геліантус». Всеукраїнська гра з природознавчих дисциплін. Брали участь 40 учнів. Керівник – Кушнір М.М., Смакоуз Т.В.
  • «ПАЗЛ». Всеукраїнська гра з англійської мови. Брали участь 50 учнів. Керівник – Придорожко В.В.
  • «Кришталева тура»- ІІ та ІІІ місце у районному етапі, участь у міському. Керівник – Резніченко Т.Ю.
  • П’ятеро учнів виступали на науковій економічній конференції . Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • П’ятеро учнів мають публікації статей на економічну тематику за підсумками наукової конференції. Керівник – Гречушкіна Г.П.
  • «Київський вальс» - ІІІ місце у районі;
  • Військо-патріотична гра «Сокіл «Джура»» - ІІІ місце у районі. –Медвецький Ю.О., Резніченко Т.Ю., Гупало В.В.

  У ліцеї було проведено ІІ та ІІІ Всеукраїнську інтернет-олімпіаду проекту «На урок», загальна кількість учасників – 80% ліцеїстів, з них 52% отримали дипломи переможців І-ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня. Переможці були нагороджені дипломами та грошовими винагородами від Благодійного фонду сприяння розвитку ЕПЛ.

  У ліцеї була проведена науково-практична конференція “За результатами І етапу Всеукраїнської олімпіади, презентація кращих робіт та ідей ліцеїстів”.

  Всього в олімпіадах ліцейного етапу взяли участь 159 ліцеїстів, що складає більше 65 % від загальної кількості учнів.

  У ІІ (районному) етапі олімпіад брали участь 89 учнів ліцею – призерів ліцейного етапу, 97 призових місць вибороли ліцеїсти у районному етапі.

  У ІІІ (міському) етапі ВУО здобули 18 призових місць.

  З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи у 2018-2019 навчальному році ліцеїсти беруть участь у роботі НТУ “Ліцейний науковець”, де в 18 секціях працює більше 90 учнів ліцею.

  Всього в ліцейному етапі конкурсу взяли участь 22 ліцеїсти, що складає 10 % від загальної кількості учнів. Журі конкурсу рекомендувало 7 робіт для участі в районному конкурсі – захисті МАН «Дослідник». Найбільше робіт представлено з правознавства, економіки. Загальна кількість учнів-учасників районного етапу – 7. У районному етапі здобули 6 призових місць.

  Призерами ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницькіх робіт учнів-членів МАН у 2018–2019 н.р. стали 2 ліцеїстів.

  Версія для друку


  Інші теми розділу "Про ліцей":

  Слово директора
  Офіційні документи
  Звіти
  Звіти про надходження та використання бюджетних і благодійних коштів
  Вартість навчання
  Додаткові освітні послуги
  Правила поведінки для учнів ліцею
  Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти
  Вакансії
  Ліцей сьогодні
  Структура управління ліцеєм
  Педагогічний колектив
  Умови вступу. Вільні місця
  Партнерські зв’язки
  Дошка оголошень
  Новини

  Звертайтесь за телефонами :

  phone (044) 513-07-67
  e-mail:


  Пошук по сайту  Всеукраїнська школа онлайн-2020-2021
  lms.e-school.net.ua  Розклад роботи гуртків та спортивних секцій


  Громадський інспектор з охорони прав дитини Економіко-правового ліцею – практичний психолог
  Карський Мирослав Валентинович,
  тел. (044) 513-07-67


  Уповноважена особа з питань протидії насильству і булінгу Економіко-правового ліцею – заступник директора з навчально-виховної роботи
  Скриннік Мирослава Віталіївна,
  тел. (044) 513-07-67


  електронна скринька   


  Новини ліцею

  20 грудня Чарівний День Святого Миколая

  20 грудня ЕПЛ отримав 5 ноутбуків у межах реалізації проекту "Ноутбук кожному вчителю"

  13 грудня Свято на Андрія

  8 грудня Збірна команда дівчат взяла участь у Спартакіаді учнівської молоді Деснянського району міста Києва

  5 грудня Юні захисники України

  29 листопада Добро – не на карантині

  21 листопада 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи!

  9 листопада 9 листопада – День української писемності та мови

  21 жовтня Цікаві зустрічі

  13 жовтня 14 жовтня – День Захисників і Захисниць України

  9 жовтня Ми – молоді патріоти України

  8 жовтня Затверджено список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва

  3 жовтня Осінь у всіх асоціюється із початком нового навчального року і з Днем учителя

  30 вересня 29-30 вересня виповнюється 80 років трагедії Бабиного Яру

  25 вересня «Богатирські ігри - 2021»

  17 вересня Наша ліцейна родина стала більшою

  17 вересня З 10 вересня по 17 вересня в ліцеї відбувся Олімпійський тиждень

  14 вересня Учні Економіко-правового ліцею взяли участь у Настановчій сесії «Наука під відкритим небом»

  1 вересня Щирі вітання з Днем Знань!


  Велике серце ЕПЛ  вгору сторінки

  Контактна інформація